| Sandra700 a întrebat:

Buna!
Acum cateva zile iubitul meu a venit la mine acasa si, desi eu eram la menstruatie, mi-a facut un fingering dupa ce si-a atins penisul manjit de lichid preejaculator. Care sunt sansele unei sarcini din asa ceva?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

0 (ZERO absolut) in cazul in care ciclul tau menstrual are mereu lungimea mai mare de 24-25 de zile. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu te-a penetrat, nu a ejaculat in tine si nu erai in perioada fertila nu poti ramane gravida.

| oz_1736 a răspuns:

Este lichid spermatic, care contine 20% spermatozoizi.
Pe menstruatie nu e frumos sa faci sex, dar... nu poti ramane insarcinata