| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp (2 saptamani) am avut un contact sexual neprotejat. Sanii ma dor si un pic spatele, semnele pe care le am de obicei pentru mentruatie. Dar trebuia sa imi vina ieri. Sper sa nu fiu insarcinata.Dar totusi care sunt semnele care mi-ar prevesti o sarcina. Ajutor! Ma cam sperie ca nu vreau sa fi ramas. Si de asemenea am o scurgere usoara de culoare alba cam urat mirositoare.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Primul semn de sarcina este intotdeauna lipsa mesntruatiei. Totusi, o intarziere de o zi nu inseamna sarcina, inseamna doar ca trebuie sa astepti.

| VadTot a răspuns:

E si ce daca ai ramas! Astea sunt consecintele distractiilor inconstientei cineva trebuie sa plateasca nu i asa? pacat de copilasul...care n are nici o vina!@Apropo de test de sarcina ai auzit? Se Gasesc la farmacie! Este foarte usor de folosit in cateva secunde afli daca ai ramas ori nu. ok?
Si altadata fi responsabila! OK?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Ţi-am răspuns la întrebarea următoare ( identică cu aceasta )!

Te rog să vezi acolo răspunsul complet!

| BANN3R a răspuns:

Fa un test de sarcina. Nu te alarma ca a intarziat o zi.

| Creier a răspuns:

Daca nu vreti copii de ce o faceti la varste fragede?straight face...mna fa un test de sarcina mai bine.