| DenysaIoanna a întrebat:

Acum ceva timp am cunoscut un băiat și ne-am împrietenit foarte repede. În momentul de față vorbim mai mereu. Și el știe oarecum ca-l plac și prietenele mele mi-au spus ca și el ma place. Îmi spune "puiuț", "suflețel" și pe nume de alint. Întro zi mi-a zis ca ii e dor de mine și eu în momentul ala nu aveam chef de glume ca ma certasem cu ai mei și nu eram bine și el mi-a zis ca i-am dat fz. Acum el are niște probleme și mi-a zis ca săptămâna viitoare ne vedem ca să clarificam niște lucruri. Ce vrea sa înseamnă asta? +Sfaturi, va rog eu happy dau fundă

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cum iti spune, e de asteptat comportamentul tau.
sigur iti pregateste o surprizã, un cadou pentru sufletelul luihappy

| Laila12Izabela a răspuns:

Poate vrea sa te întrebe, daca vrei o relatie cu el.Eu cred ca veti fi împreună.

| 2008anonim2008 a răspuns:

E clar ca crea o relatie, ca si tine de altfel tot ce pot sa iti zic e sa te îmbraci frumos si sa lasi emotiile acasa happy

| Mihhhhhhhh a răspuns:

,, ca sa clarificam lucrurile" clar înseamnă ori ești iubita mea ori nu ești ca sa știu. Ceva de genul. Oricum e de bine.