| anonima16 a întrebat:

Acum de revelion m-am intalnit cu fostul meu prieten. A venit ma salutat, a dansat cu minte tot imi facea dedicatii melodi de dragoste. Se uita foarte insistent la mine thinking Se dadea la mine : ce frumoasa esti, nu te-am uitat, da-mi un pupic, ma iubesti, etc...Ma imbratisat love struck. Fara sa-mi dau seama l-am facut gelos. Fiind un pic ametita m-am sarutat cu altul in fata lui, si el a luat toate fetele la dans dupa, in spre sfarsit a dansat doar cu mine. Ar fi sanse sa ne reimpacam? happy Oare lui ii mai place? Multumesc anticipat! La multi ani de anul nou! kiss

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Muppet a răspuns:

Normal ca ii mai placi! Vorbește cu el și spune-i ca vrei sa va împacați. Grăbește-te pana nu o sa vrea sa te facă și el geloasa!

| laury4ever a răspuns:

"impaca-te cu el pana nu e prea tarziu" happy