| Helpmeout123345678 a întrebat:

Buna!
Acum o luna am avut relatii sexuale cu prietenul meu neprotejat, dar fara ejaculare. La vreo saptamana sau doua dupa, mi-a venit menstruația, normala, 5 zile, abundent, cu simptomele aferente. Însă de ieri observ niste scurgeri maronii, in condițiile in care urmatoarea menstruație trebuie sa imi vina peste 10 zile. Ati mai patit asa si voi, fetele?

1 răspuns:
| Hypefox a răspuns:

Bună!
Iti recomand sa faci imediat vizita la medic căci este posibil sa ai o infecție si daca scurgerile sunt maronii nu este semn bun deloc. Nu este normal sa ai scurgeri de acest gen între ciclurile menstruale. Aici nu exista leac sau ceva care sa te ajute, ci pur si simplu un ginecolog poate sa vada mai bine si nu pierde timp căci se poate agrava. Ai grija de tine!