| elenaaaaa56262 a întrebat:

Buna! Acum o saptamana am inceput sa ies cu un baiat cu care inca vorbisem online de ceva timp, insa el era in strainatate si nu puteam iesi, ma rog, cand a ajuns am iesit, la prima intalnire mi s-a parut prea grabit, se lipea prea mult de mine si incerca sa ma sarute, la a doua intalnire tot la fel si l-am sarutat eu, apoi cateva zile nu mi-a mai scris in timp ce am zis sa il testez de pe un cont fals, iar el a picat testului, a incercat sa iasa cu alta. Dupa doua zile mi-a scris ca a inchiriat o camera de apartament, el cu inca niste prieteni si fete si m-a prezentat ca fiind iubita lui, la fel foarte lipicios si afectuos, protectiv cu mine, vorbea frumos, insa dupa ce am ajuns acasa, mi-a scris daca am ajuns cu bine si din una in alta am intrebat din curiozitate cu cine incerca sa se vada zilele trecute si m-a mintit, mi-a zis ca de fapt era un prieten de ai lui, atunci i-am zis ca de fapt eram eu si ca avand in vedere ce nu e de incredere nu as putea sa o continui cu el, mi-a ras in nas si mi-a zis "bine?".
In toate astea incerc sa-mi dau seama daca lui pana acum i-a pasat de mine, daca chiar a fost interesat de mine sau doar a stat cu mine ca sa isi mai aline singuratatea. Am incercat sa-i zic ca ii pasa de el dar la fel, mi-a ras in nas.

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca iti rade in nas, si a picat si testul tau de asemenea, tu ce zici, ii pasa de tine, te ia in serios? Acum pe bune, ca iti raspunzi singura la intrebare laughing, mergi frumos mai departe, vei gasi tipi mai ok in lumea asta, nu te opri la persoana care nu da 2 lei pe tine.

| mihai69 a răspuns:

Îi păsa de păsărica ta. Dacă i-a zburat de sub nas... restul a devenit neinteresant.

| AliGab a răspuns:

Si daca ti-a ras in nas ce iti mai pasa tie de el? Vezi-ti de viata!

| helpforyou a răspuns:

Nu a luat in serios perioada alaturi de tine
Posibil avea nevoie sa se afiseze cu o partenera atunci cand vine in tara. Deci a fost o situatie comoda pentru el.

Dar in nici un caz nu vad sa faca o relatie serioasa.

| Adelin0114 a răspuns:

Practic este vinovat ca a încercat sa iasă cu altcineva dar nu înseamnă că nu la interesat de tine adică hai sa nu aruncam cu pietre poate chiar a ținut la tine dar este o persoana mai distractiva care a gândit ca o partida în plus nu strica ar fi trebuit sa vorbești cu el sa vezi ce își dorește cu adevărat poate a fost o greșeală care acum o regreta sau poate chiar a crezut ca e un prieten care are un cont face și nu a vrut sa dea prost în fata prietenilor succes

| elenaaaaa56262 explică (pentru Adelin0114):

Atunci de ce e atat de sec ca nu pricep, e foarte lipicios si afectuos dar la exprimare… pff, pare ca nu i pasa, si nici n as vrea sa il intreb, nu prea vreau sa mi o iau in bot

| Adelin0114 a răspuns (pentru elenaaaaa56262):

Spune-i ce simți spune-i părerea ta în toate chiar dacă poate te faci de ras în fata lui sau nj ce fel de gânduri ai dar exprimarea libera este cea mai eficienta în asa cazuri. cântărește situația ce ai de pierdut dacă I spui tot și ce ai de pierdut dacă ți în tine si suferi în umbra? eu zic ca cel mai bine este sa discuți despre asta nu sa te ascunzi după deget ca la grădiniță? succes