| MembruTpu_7670 a întrebat:

Acum o saptamana m-am sarutat cu un baiat, dar ma enerveaza ca va aud pe toata lumea ca e scarbos prima oara si asa.AS vrea si eu niste sfaturi:La voi cum a fost? La mine nu stiu a fost super in orice caz.PArca statea timpul in loc dar a durat doar 2-3 secunde.
PArca pluteai, m-am simtit ff bine. Vreau si eu pareri.Precizez ca nu a fost frenchlaughing. Sau ala vi se pare scarbos? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| andra_9015 a răspuns:

Nu,nu mi se pare scarbos[acum depinde si cu cine o facilaughing].si in plus parerea mea este ca daca cei dintr-un cuplu se saruta si french au o relatie bazata mai mult pe romantism, ceea ce inseamna-de cele mai multe ori, insa nu intotdeauna-ca se iubesc.la mine prima oara a fost destul de ok, a fost dintr-o provocare si chiar daca il placeam pe acel tip mi se parea mai ok sa vina de la sine.dar dupa provocarea aia nu au mai fost probleme si am mai facut asta.oh go on deci nu te ingrijora, adica nu inseamna ca daca ai facut-o o data ajunge.si merita sa incerci daca iti doresti[acum depinde si de tine.pentru unii e scarbos, pentru altii nu.depinde si de cum saruta partenerul.]. oricum, have fun.smug

4 răspunsuri:
| Teo_4002 a răspuns:

French`u e atat de genial. Si nu e deloc scarbos, deoarece toti oamenii il practica. E o modalitate de a fi si mai aproape de cel iubit. Defiecare data o sa te simti ff bine si la cel french e posibil sa te si excitii. Sper ca te-am ajutat. bafta :* :*

| SeNoRiTta a răspuns:

Ei e scarboslaughing). n-are cum sa fie scarbos, acum depinde si cu cine te sarutirolling on the floor... :*

| nimicaici a răspuns:

Mie sincer, primele saruturi ale unui om sunt cele mai frumoase! delooc scarbose! este fooooarte foooarteeee frumoasa senzatia sarutului, deloc scarbosastraight face stiu, si pe ma enerveaza unii cu " bleach e scarbos primul sarut "...e chiar foarte superb love struck Primul meu sarut a fost pe neasteptate :X parca nu ma puteam oprii :X:X as amult imi placeea day dreaming Dar imi pare rau ca am avut parte de acest sarut cu un nesimtit straight face Deci, parerea mea, e ca cand te saruti, isi soptesc buzele secretehappy

| halflife a răspuns:

Cum sa ie scarboss, e super tare ce dracu.dc sa fie scarbos nu te lua dupa lume (fraieri)orce faci daca te simti bine cand faci acel lucru fa-l mereu!