| MembruTpu_7670 a întrebat:

Acum o saptamana m-am sarutat cu un baiat, dar ma enerveaza ca va aud pe toata lumea ca e scarbos prima oara si asa.AS vrea si eu niste sfaturi:La voi cum a fost? La mine nu stiu a fost super in orice caz.PArca statea timpul in loc dar a durat doar 2-3 secunde.

PArca pluteai, m-am simtit ff bine. Vreau si eu pareri.Precizez ca nu a fost frenchlaughing. Sau ala vi se pare scarbos? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Mikaela a răspuns:

Bunaaa.La mine a fost super, am simtit ca pret de cateva secunde s-a oprit timpul in loc si simteam sufluturi in stomac (poate ca o sa ti se para ca fabulez ). Poate ca acele persoane care au spus ca primul sarut este scarbos, deoarece nu sau sarutat cu persoana potrivita si poate nu aveau sentimente pentru acea persoana.Iar french nu este scarbos, deoarece daca primul sarut ti s-a parut sublim, acesta va completa relatia.
Succes in relatie!

9 răspunsuri:
| euI a răspuns:

Nu e scarbos atata timp cat e cu cineva de care iti place, la care tii, pe care il iubesti.este normallamine a durata sa repede nici numai stiu cum a fostat dar a fost bine sa nu-tifie frica de eventualele greseli nimeni nu se naste invat, asa ca bafta

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

French e cu limba. poate de aia e scarbos.dar pentru mine nu este daca ma sarut cu un baiat care imi place.

| Sicmao a răspuns:

Doar copii ăia mici zic că sărutul e scârbos. Când cresc îşi schimbă părerea.

| chiritescu a răspuns:

Doamne cum sa fie scarbos sa te saruti cu pers de care iti place...La mine a fost super ma simteam ca in railaughing e cel mai frumos sentiment :X:X

| Densis a răspuns:

La mine a fost super-special pentru ca a fost primul.Era cu cel mai dragut si ravnit baiat din scoala.A fost ceva special pentru mine. si totodata emotionat pentru ca nu stiam sa sarut. Nu planuisem sa-l sarut chiar in pauza de fata cu toti. a venit de la sine. un moment magiclove struck

| Cojeae a răspuns:

Pai nici mie nu mi sa parat scarbos. Si ma deranjeaza si pe mine lumea care spune ca e scarbos sau din astea. Dar trebuie sa reti ca fara saruturi nu poate fi o relatie si in al 2 lea rand Prima data cand te saruti trebuie sa o faci din dragoste.

| trandafir_6116 a răspuns:

French`ul nu e scarbos deloc.asta daca il faci cu persoana potrivita.prima data simti doar.un obiect strain in gura.nu trebuie sa iti faci griji in acest sens.conteaza doar persoana cu care o faci.

| tkdmary a răspuns:

# la minii primul sarut a fost scarbos. iach! pentru ca a fost cu persoana nepotrivita blushing ^.^

| camicamelia_5925 a răspuns:

Nu nu este scarbos. Este chiar wow. love struck; X