| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Acum un an am vazut un baiat pe facebook si pur si simplu m-am indragostit!
L-am intrebat pe chat de unde este si cati ani are si am avut o surpriza placuta. Statea intr-un sat din apropiere. I-am cerut idi-ul.
Bun. A 3 a zis ma trezesc cu el in satul meu. Nu am putut sta de vorba pentru ca a trecut pe langa mine fix cand ma urcam in masina sa plec.
Cand m-am intors acasa mi-a lasat pe mess un mesaj cu : "Da-mi un buzz cand intrii "
Ii dau buzz si imi cere numarul si i l-am dat!
Dupa 2 saptamani ma suna. am vorbit noi ce-am vorbit apoi nu mi-a mai dat nici un "buna' sau un "cf" timp de 3 luni ce-i mai dateam eu si era o conversatie seaca: "Buna cf?" 'bine"' u' 'bine'
Daca am vazut asta am spus ca nu ma place si ca si-a batut joc de mine!
Dar inainte sa luam vacanta am fost racita si nu stiu ce i-a venit prietenelei mele sa-mi puna pe perete " maine vii la scoala"
Eu am raspuns ca nu pentru ca sunt racita.
A 2 a zi ma trezesc cu el pe mess :" Stii si eu sunt racit si nici eu nu merg la scoala!"
De atunci nu am mai vorbit decat conversatii din astea seci!
Parere : Ma place sau nu?
Mentionez el e a 9a si eu a 8a. La anul o sa fim in acelasi liceu.
Daca dati raspunsuri stupide nu le mai dati!

1 răspuns:
| AndaWest a răspuns:

E prea copil, nu stie ce vrea.parerea mea e sa-l eviti