| Te besk a întrebat:

Acuma joia am eductie fizica si e si acel baiat acolo si acum ca l-am cautat pe mess a aflat ca il plac.Cum/ce sa fac sa nu vine si sa ma intrebe cca de ce l-am cautat sau ceva de genul, dar nu prea as crede ca va veni sa ma intrebe, dar daca cumva? Oups si ce sa fac sa ma bage in seama? Sau cum sa ma comport cu el, sa il privesc? Cum sa ma uit la el ce fel de ochi sa-i fac dulci sau tisti? Ajutor! Dau fundita:*...Eu am 12 ani si el are 17, dar par ca una de 14 (adica sunt inalta)

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vrei sau nu sa te bage in seama ca in postarea ta te contrazici?!

Ai 12 ani, nu te tine dupa baieti de la varsta asta ca or sa te creada 'posta'! In plus, daca te placea, facea el primul pas deci...

Si nu conteaza ca esti inalta ca n-are de-a face cu varsta!
Cei de varsta lui cauta SEX! Esti gata sa-i dai asta?!
Pentru asta ai nevoie si de 'dotari' ca niciun baiat nu sta cu o scandura, deci trebuie sa astepti sa-ti creasca niste parti anatomicewinking

| dana21 a răspuns:

Pai cand chiar iti place de cineva, nu ar trebui sa ai temeri, exista posibilitatea ca el sa nu te placa, dar asta nu cred ca ar trebui sa te impiedice sa zici/ recunosti ca iti place de cineva. El o sa se simta flatat, stai linistitabig grin

| IIIx333III a răspuns:

Ai 12 ani ca si mine, deci nu am de ce sa te corectez. Dar iti dau un sfat, nu incerca sa fii cu un baiat de 17 ani.
Pentru ca, cu siguranta [iti garantez de 1 milion de ori] o sa te faca sa sufere. Pentru "aia mari" este doar o provocare sa fiu cu "una mica", sa vada cate lucruri poate sa scoata de la ea. Si din pacate le reuseste, de aia se ajunge la viol/agresare.

Ai grija de cine te indragostesti!winking. Daca vrei sa mai vorbim dam un mesaj privat cu id tau.

| vdfer a răspuns:

Mai bine stay acasa si kiulesti de al ora ...ca ala sigur vine la tine

| Unique_8782 a răspuns:

Daca te intreaba dce l`ai cautat zi si u " ca vrei sa-l cunosti :-> "
Si sa te comporti cu el asa cum te comporti cu oricare alta persoana fi TU si poarta`te lejer si fi sigura pe tine[baietilor le place chestia asta :-> ] si poti sa-i faci si niste oki dulci asa ca sa-i dau un semn big grin... iy pui si u niste intrebari legate de orice thinking vreme, scoala thinking!

succes kiss

| puffle a răspuns:

Ii zici ca l-ai mai vazut prin scoala si erai interesata sa va cunoasteti. daca te intreaba de ce ai intrebat de el.