| anutzaanutza a întrebat:

ajutati-ma sa gasesc si eu un raspuns la aceeasta intrebare thinking sunt pusa in situatia in care trebuie sa aleg din 2 baieti doar 1 dar amandoi sunt draguti sufletisti si la amandoi tin dar numai ca unu este turc si celalalat este cu 1 an mai mare p cine sa aleg ce sa fac imi este foarte greu nu stiu ce sa aleg va rog ajutati-ma :X

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti sp sa il alegi pe ala cu un 1 an mai mare decat un turc cel mai bine

| KyleeMeow a răspuns:

Scumpo eu iti zic ca alegi pe cel care crezi ca este potrivit pentru tine si ca merita sa fie demn de tine!:*

| mocatofa a răspuns:

Nu ai cum sa ti la 2 baieti in mod egal "nu ai cum sa iti placa la fel de mult amandoi astea's fite. in fine de parca u te'ai lua dupa mine sau X, y daca ti'ar sugera sa te cuplezi cu ambi> sau cu 1 din ei

| Crisu_8081 a răspuns:

Sa analizam situatia obiectiv: cel turc probabil este musulman, iar asta inseamna discutii intre familii, diferente de cultura, sanse mici sa reziste relatia, mai ales ca se pune problema intoarcerii sale in tara natala. Cel mai mare cu un an decat tine pare, la prima "vedere", cel potrivit... 1) varsta potrivita 2) pare mai la indemana decat turcul. Acum analizeaza si tu, apoi vezi de care te simti mai apropiata si fa-ti alegerea.

| Roxii a răspuns:

Dar cu ce te ajuta raspunsul nostru ca pana la urma tot u decizi dar eu ti-as spune cel cu un an mai mare!

| Gentiana a răspuns:

Iti dau un sfat! Alegem pe cel care este cu 1 an mai mare ca tine! Crede-ma sunt experta in acestea! Lasa'l pe turc! Pute'ti fi doar prieteni! Incearca sa vb cu el! Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL! Ai ajuns sa iei decizii online? Analizeaza situatia, pune-te in ambele variante, vezi avantajele/dezavantajele.

| madwtza_9512 a răspuns:

Pe cel cu un an mai mare