| RoRo_4950 a întrebat:

Buna ajutati-ma si pe mine cu un sfat! am o pr care nu prea ma place pentru ca arat nu prea biine adica am ceva burta. [un sfat]!?

Răspuns Câştigător
| SociallyDepressed a răspuns:

Nimeni nu e perfect. Daca nu poate trece peste aspectul fizic inseamna ca nu te iubeste indeajuns

6 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Eu cred ca cine te iubeste, te iubeste asa cum esti si cred ca fata aia nu te merita...gaseste-ti o fata care sa te placa asa cum esti tu.dar daca tu chiar ti-o doresti pe aceasta fata langa tine poti sa incerci sa slabesti...(prin sport si o dieta sanatoasa )

| William a răspuns:

Ei bine Cataline este vara si deci ai timp, mergi la sala si vb cu cineva, un antrenor sau ceva sa iti dea sfaturi si sa te invete sa slabesti, daca nu ai burta prea mare nu cred ca o sa ai probleme sa scapi de ea, doar sa ai vointa sa faci ce zice antrenoru si cine stie dupa ce scapi de burta poate pui niste musch pe tine. Mult succes.

| Piscotel a răspuns:

Fa abdomene si mananca sanatos sa dai burta jos!

| Melissa_5072 a răspuns:

Pai cred ca raspunsul il stii deja. Daca iti place fata, mergi la sala, tine o dieta. Daca tu consideri a arati OK, si ea este absurda, atunci poate ca nu va potriviti. Important e sa te simti tu bine in pielea ta.

| RoRo_4950 explică:

Nu imi dau seama

| gabriel1984 a răspuns:

Dai cu flit frate dai papucii aia nu ie fata...