| Alina_9967 a întrebat:

ajutati-maaa vaaa rogg. il plakkk...illl plakkk.il plaakkk;(;(;(
biineee... sa incepem cu inceputul...am inceput a vorbi cu el pe net.ma roogg. el e asa de amuzant.si asa de placut sa vb cu elll :* ne vedem la scoala (el e mai maree putin) atiiit de taree imi place de el.mai vb la scoala :d el imi da din ochi, iar eu ii dau salutt big grin xD
pe net ii scriu eu mai des, adikaa. aproape in fiecare seara.si el m-a intrebat odata,, nu ti se pare ca vorbim aproape in toata seara?"
ma roooggg...cum sa-mi dau seama daca ma place si el? big grin
si inca ceevaaa... ce sa fac ca sa ma placa, adica cum sa ma port? happy
multumesc mult celor care au aucordat citeva minunte acestei intrebari, si ajutati-ma cu un sfat va roogg sad

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Stai linistita, si el te place. Nu vad de ce si-ar pierde timpul cu o persoana pe care nu ar simpatiza-o. Iti recomand sa petreci cat mai mult timp cu el (nu pe mess, iesiti undeva la un suc, film, concert, orice!) si lucrurile vor decurge de la sine.
Ai incredere in tine si mult succes!

2 răspunsuri:
| mirela07 a răspuns:

Bunastraight facestiu cum e cu siguranta ar trebui sa-l intrebi in stil de gluma "auzi tie iti place de cineva?smugsmug"si vezi ce zice si poorma daca te intreaba i zici ca tie iti place de un tip si incepi sa-l descrii pe el (aspectu fizic )si apoi i zici ca iti place de el si il intrebi daca si el te place si poate vei avea noroc kisssucces :*vot plisss

| Narfundo a răspuns:

Pai dupa felu in care ai scris despre el... el te vede ca pe o fata mica si fragila". Tine un mic respect pentru tine din mila ca sa nu te faca sa te simti naspa.Parerea mea este ca nu te place. Urmeaza-ti instinctul!