| robinho a întrebat:

Ajutati va rog, ma intilnesc cu o fata frumoasa, imi place mult de ea, de la inceput era super, apoi am observat ca ceva nu-i in regula, de parca nu-i mai place de mine, si am intrebat-o, ea mi-a raspuns ca totul e ca la inceput, da mie imi pare ca nu-i mai place, caci deja nu -mi demonstreaza acelea sentimente, nu-mi mai spune complimente ca la inceput, totusi imi pare ca ceva s-a schimbat, dati vri-un sfat, ce sa fac, cum sa procedez, ce sa cred?

7 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Incearca sa petreci mai mult timp cu ea si sa discutati deschis despre orice. Poate ea are niste probleme care nu e pregatita sa ti le spuna, dar tu trevuie sa fi pregatit sa le asculti si sa incerci sa o avutiwinking o sa vezi ca totul o sa vina de la sinewinking

| myworldis5784 a răspuns:

Nu sunt de-acord cu asta ca te-a inselat!
Stii poate relatiei tale ii lipseste comunicarea, ia-o de minuta si intreab-o sincer ce se petrece!
Sau daca vezi ca ea nu iti zice nimic new incearca si tu sa ii oferi mai multa atentie poate ca ea s-a plictisit mai schimba ceva
Bafta

| Allegria a răspuns:

Pf
sentimente?
cine stie... poate e genul de persoana care iubeste mai greu sau care nu stie/nu vrea sa isi arate sentimentele... poate vrea ceva adrenalina:ddin cate vad sunteti un cuplu tinar.duceti.va in club.petreceti ceva timp impreuna dansand si distrundu.va.
big grin

| plinadeviatasidesperanta a răspuns:

In relatia voastra lipseste comunicarea, spune-i sincer tot ce simti pentru ea si intreab-o si pe ea daca simte acelasi lucru sau nu, spune-i ca vrei un rasp sincer intreab-o de ce s-a schimbat, ce e evident este ca trebuie sa comunicati mai mult intre voi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a inselat si se simte vinovata.in rest totul e ca la inceput.pentru tine.trebuie s-o ajuti sa treaca peste ce-a facut. e doar o parere.sau poate fi asa.cine stie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vaintilni mult timp, incearca sa nu fugi dupa ea asta o so plictiseasca fii mai indiferent nu o suna iesi cu prietenii tai peea nu olua stradui-te sa fii fericit cind eava trece pe linga cercul tau de prieteni las-o sa simta ce a pierdut apoi de ce trebuie tusafugi din urma ei daca vei fi mai indiferent apoi ii apare si ei atractia fata de tine asa-i mereu! succes

| tu esti originalul nu copia a răspuns:

Pai poate s-a plictisit de tine, faua a se indragosteasca iarasi de tine, vorbestei frumos si arata-i ca o iubesti, scrie-i sms din inima ta, arata-i nu ca vrei sa te paraseasc si ca o iubescti mai mult decat stie ea, fai cadouri dai flori happy