| inasiatat a întrebat:

akum doua saptamâni a venit un coleg nou la mine in clasa.
După vreo 3-4 zile am observat ca se uita la mine, si am zis sa m-a joc cu el adika sa ma uit si eu la el.
După o săptămana m-am plictisit sa m-a uit la el, si următoarea zii am constatat ca ami place de el.
I-am spus unei prietene si ea ia spui lui, si lam întrebat si eu daca m-a place si a zis DA (like a friend).
Oare el a înțeles ca al iubesc sau ca al plac ca si pe un amic?
Acum, Eu am început sa dau cinciul cu el, careva dintre noi a început sa ne strângem de mana ca si cum neam tine de mana (nu ami amintesc). Sunt momente când vreau sa dau cinciul si nu m-a gândesc sa si al prind de mana si m-a prinde el.

Ce ziceți m-a place? Dau funda happy :*

4 răspunsuri:
| AliceHamingway a răspuns:

Mai intai, invata sa scrii :*

| corbulalbrosu a răspuns:

Germenii iubirii incep sa apara de ambele parti.Se pare ca l-ai dat gata cu privirea ta galesa de o saptamana intreaga. Invita-l sa te conduca spre casa dupa terminarea orelor. Daca accepta poti sa-l intrebi daca doreste sa petreceti mai mult timp impreuna. Sunt ferm convins ca te place de aceea te sfatuiesc sa fii si tu mai tupeista, vei avea numai de castigat.

Răspuns utilizator avertizat
| Badic_Madalina_1990 a răspuns:

E foarte probabil sa fi înțeles ca il placi ca pe un amic. Discuta cu el si vezi care este situația intre voi. Funda?