| yonel321 a întrebat:

Buna al sunt baiat am 14ani. vreau sa stiu cum ma comport cu o fata pe care vreau sa o fac sa ma placa.de exemplu cand aceasta iese cu mine si prieteni mei afara, eu o bag mereu in seama, sau nu prea ii dau atentie? exemplu mergem pe strada, eu inca 2 baieti si o fata.eu ma dau pe langa ea, adica stau aproape de ea, sau mai departe.cum o cuceresc? adica sa arat ca sunt d trebuie, amuzant, de exemplu trece un om mai beat, il iau la misto eu, ca sa o fac pe fata asta sa rada? cum procedez?

3 răspunsuri:
| Andreyyw a răspuns:

Cum adica te dai langa ea.si ce faci nu vorbesti cu ea? cum vrei sa ii atragi atentia
Fii tu insuti si faza cu mistou crezi ca o sa moara de ras fata? Si nu exagera cu mistou ca sigur nu o agati asalaughing

| DenisaLuana1997 a răspuns:

Depinde ce personalitate are. Ea cum e de obicei? Fata sensibila care iubeste florile, ursuletii de plus si ciocolata? Sau e genul de fata mai baietoasa care nu prea suporta romantismul? Daca e genul mai romantic ai putea sa ii faci cadou un ursulet, sau o floare, sa o ajuti daca are nevoie. Daca e genul baietos ai putea sa o chemi intr-o zi dupa scoala sa iesiti impreuna la un film, sau sa mergeti cu bicicleta, sa glumesti si sa o faci sa rada... In primul rand ai putea sa o bagi mai mult in seama. Vorbeste cu ea, gaseste subiecte de discutie, afla ce ii place sa faca sau ce hobby are si incepeti sa vorbiti despre lucrurile astea. Daca incerci sa imi spui daca are vreun efect.winking

| andrew1994 a răspuns:

Fii tu insati... fii normal tongue