| yonel321 a întrebat:

Buna al sunt baiat am 14ani. vreau sa stiu cum ma comport cu o fata pe care vreau sa o fac sa ma placa.de exemplu cand aceasta iese cu mine si prieteni mei afara, eu o bag mereu in seama, sau nu prea ii dau atentie? exemplu mergem pe strada, eu inca 2 baieti si o fata.eu ma dau pe langa ea, adica stau aproape de ea, sau mai departe.cum o cuceresc? adica sa arat ca sunt d trebuie, amuzant, de exemplu trece un om mai beat, il iau la misto eu, ca sa o fac pe fata asta sa rada? cum procedez? dau fundita, dar dezvoltati raspunsul

1 răspuns:
| Bamboccea a răspuns:

Pai o chemi la un suc tu iti iei o bere i-o arunci in fata dupa aia ii tragi un pumn in nas, dar nu usor incearca sa il rupi, iar dupa aia scuip-o sa vezi ce te respecta laughing