| yonel321 a întrebat:

Buna al sunt baiat am 14ani. vreau sa stiu cum ma comport cu o fata pe care vreau sa o fac sa ma placa.de exemplu cand aceasta iese cu mine si prieteni mei afara, eu o bag mereu in seama, sau nu prea ii dau atentie? exemplu mergem pe strada, eu inca 2 baieti si o fata.eu ma dau pe langa ea, adica stau aproape de ea, sau mai departe.cum o cuceresc? adica sa arat ca sunt d trebuie, amuzant, de exemplu trece un om mai beat, il iau la misto eu, ca sa o fac pe fata asta sa rada? cum procedez? adica alt exemplu. ea cand e cu mine, si cu inca 2 prieteni deai mei, eu o iau d mana, o intind asa pe spate adica in gluma, si ii spun chesti de genu: mai dai in mine?(chiar daca ea nu dadea in mine)si ii fac multe.cand ne punem undeva jos, eu o trag pe spate, si ii pun mana pe ochii ca sa nu vada cei fac iar ea zambeste si incepe sa rada. o trag de nas dupa. dar cel mai important vreau sa stiu ce credeti voi.adica ce gesturi sa-i fac? dati-mi exemple.cum reactionez cand sunt pe langa ea.

2 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

Pai da stai mai langa ia (vezi de-i place sa razi de alti de vrei sa razi de betivi )si da faci chestia cu mana si ce ai ziu u cu datul pe spate dar fara sa o tragi de nas nu cred ca e prea super si apropiete des de chipul ei si dupa un timp scurt iti va raspunde

| adry09 a răspuns:

Fii atent la comportamentul ei de zi cu zi si vezi ce ii place.Tu trebuie sa fii tu insati.Fa-o sa rada dar gaseste glumele potrivite, invit-o undeva prima data voi doi si alti prieteni, condu-o acasa iar dupa putin timp invit-o undeva doar voi doi.