| puisor98 a întrebat:

Buna all happy a doua zi dupa revelion mi-a aparut varsat de vant...niste bubite pot sa zic ORIBILEE, acum suntem in 18 si eu am de pe 2 nu stiu ce sa ma mai fac simt ca innebunesc, ma oftic singura cu gandul ca nu o sa-mi mai treaca adica pe fata bubuitele au disparut, nu chiar dar, au facut coaja aia si nu pot sa zic ca le-am lasat sa cada de la sine dar nici ca m-am tinut nonstop de ele sa le rup, acum coaja nu mai am dar in schimb mi-au ramas niste pete rosii de la ele care vad ca nu-mi mai trec nu stiu ce sa ma mai fac, o doamna de la farmacie a zis ca o sa dispara cu timpul dar dupa 21 de zile. voi ce parere aveti? ati trecut prin asa ceva? daca aveti sfaturi sau experienta de genu acesta sunt bucuroasa sa le aflu, pup(scuzati categoria big grin)

Răspuns Câştigător
| JustABelieber a răspuns:

Pe mine m-au tinut o luna.stii de ec? iti spun eu :pentru ca probabil in timp ce erai cu ele ai facut baie.de asta te-au tinut atat.stai linistitao sa dispara in curand!

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Du-te la medicul de familie si intreaba-l de ce nu iti mai trec.Pe mine m-a tinut doar 2 saptamani si am scapat! Bafta

| CandyWorld a răspuns:

A fost epidemie de rubeola . Mama mea a avut laughing Ei bubele i-au trecut in minim 3 zile

| CandyWorld a răspuns:

A fost epidemie de rubeola. Mama mea a avut laughing Ei bubele i-au trecut in minim 3 zile