| anonim_4396 a întrebat:

Buna all! Am 20 de ani, si am o nedumirire! Poate ca sunt eu demodata, sau nu stiu. Sunt cu un baiat de ceva timp[7 luni]. E mai mare cu doi ani. Si am ajuns si la "sex", sa zic asa. Doar ca el tot deschide subiectul "sex oral". Ca i-ar place sa facem. Mi se pare scarbos, mai mult de atat mi se pare o lipsa de respect din partea lui. Eu il iubesc enorm, si mi-e teama sa nu gresesc. Stiu ca si el tine la mine, simt asta, doar ca am inteles ca baietilor le place foarte mult. Oare daca nu ii ofer ce vrea ma va lasa pentru alta care i-ar putea oferi asta? E normal sexul oral intr-o relatie? :-s

10 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Buna. Ai 20 de ani si consider ca poti face singura o alegere. Nu ai nevoie de sfaturi de la noi, dar pentru ca ai cerut un sfat o sa incerc si eu sa te ajut. In mod sigur nu poti spune ca nu te iubeste, doar pentru ca iti cere sex oral. Pune-ti si tu problema de ce iti e scarba. Tu il iubesti cu adevarat? Ca acu8m sincer cand iubesti, nu poate sa fie vorba de scarba. Plus ca in gura are mai multe bacterii si totusi il saruti. Daca nu cumva iubitul tau este un nespalat, nu ai motive de scarba.

Răspuns utilizator avertizat
| GeosBIOS a răspuns:

Acolo unde nu exista respect reciproc, exista in schimb o mare problema. Un barbat cand cere unei femei asa ceva, nu o respecta, iar faptul ca se poarta frumos in restul timpului cu ea, nu este decat o fatarnicie.

Eu zic, da-ti doua palme si trezeste-te la realitate. Omul asta te vrea mai ales pentru sex si spera ca in timp sa obtina din ce in ce mai des asta de la tine. Nu te lasa prostita doar de faptul ca in principiu se poarta ca un gentleman cu tine. Unii barbati au un talent innascut pentru actorie.

Daca nu ma crezi, mai vorbim peste cateva luni...

| neutrino a răspuns:

In acesta relatie el are un singur scop: sexul. Daca se poate cel oral: e visul lui.
Da-i cu piciorul!

| Alishia a răspuns:

E noraml sexul oral.ce ti se pare asa scarbos la sex oral? tu ii faci lui si el tie, sa stii e un lucru placut si deloc scarbos, daca vrei sa accepti asta

| badboy18 a răspuns:

Nu

| Theaxniz a răspuns:

Daca el te iubeste cu adevarat nu te-ar parasi pentru asa ceva dintr-o chestie mica peste care se poate trece dar poate el este obsedat sau si-ar dori asta este nu ai ce face nu face ce nu iti place ca o sa ajunga rau daca el te iubeste nu te va parasi sper ca te-am ajutat

| quiX18 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ti tii pozitia, de ce trebuie sa faci ceia ce nu ti place? Eu ca baiat cred ca sexul oral e o prostie...e dovada de non respect pentru partenerul tau.

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Ia zi-i sa-ti faca el intai si vezi ce reactie are. Si sa-mi spui si mie, am asa o banuiala dar deocamdata o tin pentru mine.

| starbuck a răspuns:

Nu inseamna ca nu te iubeste daca iti cere asta.E "normal" sexul oral intr-o relatie atat timp cat cei 2 isi doresc asta, de ce nu? Dar daca te iubeste nu-ti va da papucii daca nu ii faci.