| anonim_4396 a întrebat:

Buna all.am cunoscut un baiat pe mess care e aproape de mine nu sta foarte departe si mie nu imi place deloc de el nuestiu de ce iar maine vrea sa ne vedem dar eu cum nu il plac nu vreau sa fac asta. dati-mi niste moduri sal refuz sau sa ii spun o minciuna ca nu pot sa ajung.help plizzzcrying( funda si voturi dar repede va roog kisskiss

Răspuns Câştigător
| nevermind_3854 a răspuns:

Spune-i ca vrei doar sa vorbiti ca prieteni ca si pana acum doar atat, in felul asta nu il jignesti nici pe el si nici tu nu vei fi obligata sa faci ce nu vrei. Bafta

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Asa minte-l ca poate o sa rezolvi ceva! laughinghappy
draga mea spune-i verde in fata si punct straight face

| Morphine21 a răspuns:

Da, spui o minciuna, scapi odata.
El o sa invite inca odata.
Atunci ce faci?
Spune-i ca placi alt baiat sau pur si simplu ca nu il placi si nu poti face asta.winking

| Nems a răspuns:

Ziii ca iesi cu altcinevawinking sau orice alta chestie.Eu am dat d un tip (acum 1 luna, eu 15 ani, el 16-17) insistent e putin spus.Deja vorbea d casatorie! O.O

Ai grija, cel mai bine e sa zici nu in fata, iar daca insista, zii ca ai iubit ceva...

| iliii03 a răspuns:

Nu prea trebuie sa ii spui minciuni. Spune.i ca nu mai simti ceea ce simteai pentru el, spune.i ca nu il mai iubesti.
Daca vrei sa il minti, spune-i ca ai niste probleme de familie, dar e posibil sa nu te creada.

Fundita?batting eyelashes

| M3dix a răspuns:

Spune-i ca ai priete:-s sau.ca nu e genul tauhee hee