| мełıššα a întrebat:

Buna all ` :*
Am si eu o intrebare.
M`am despartit de prietenul meu de 2 saptamani aproximativ.si stiu sigur ca si el se mai gandeste la mine si ca inca ma iubeste `
Sa va spun ` la noi e asa. ba ne certam ba ne impacam. dar asta e prima oara cand stam atata timp despartiti. sad eu i-am dat ignore de atatea ori si tot eu l-am scos ca proasta.ca nu pot sa il las mult la ignore... si acum 2 3 zile ` am pus o poza o prietena si cu iubitul ei se sarutau si nu se observa ca nu eram eu.si a intrat pe mine m-a facut in toate felurile ca l-am mintit etc. apoi l-am mai calmat un pic si cand sa ne luam larevedere.imi spune. offff pa. ai sa imi lipsesti mult si i-am zis nu cred dupa cum mi-ai vorbit si el zice da asa e si i-am dat ignore. a trecut o zi l-am scos de la ign. am pus incercare pe el si nu a cazut :p stia ca sunt eu nu stiu de unde.si acum iar i-am dat ign si l-am scos. sad voi ce ziceti? mai am vreo sansa la el? sa fiu mai indiferenta? vreau cat mai multe sfaturi daca e nevoie dau si fundita :* multumesc mult sad

10 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Pai sincer, u ai gresit aici, nu trebuia sa pui poza aia, e normal ca a reactionat asa, cum te-ai simti u daca vedeai o poza la el cu una care se saruta? si chestiile astea cu ignore la fel nu trebuie sa faci, parca ai fi un copil mic, lasa-l in lista, nul mai sterge atit, vb cu el si zii ca ai vrea sa fiti din nou impreuna sa vezi ce iti zice, daca te refuza atunci fii mai indiferenta si nul prea baga in seama, doar atunci ai sa intelegi daca tine la u cu adevarat.Bafta

| Graphee a răspuns:

Sal.

Nu mai da ign de 100 ori, fiindcă dai dovadă de comportament copilăresc.
Încercaţi să vorbiţi despre ce s-a întâmplat, şi să vă împăcaţi.
Dar dacă el nu mai vrea să aibă vreo relaţie cu tine, atunci trebuie să te resemnezi.

Baftă.

Răspuns utilizator avertizat
| Mousie a răspuns:

Eu zic sa termini cu prostiile ca nu o sa te mai suporte. Poarta-te tu frumos si gata, vezi ce se intampla, ok?

| Deniisze a răspuns:

Incercati sa va impacati.
Daca nu, asta e.
S-a terminat straight face!

| мełıššα explică:

Hmmm`
Am uitat sa va spun mai mereu pune poze cu fel si fel de tarfe si in ziua aia cand am pus eu poza cu tipul ala ` si-a pus si el o poza cu el si cu una da nu stiu daca era el... dar pozele a inceput sa le puna dupa ce ne-am desp. si stiu ca face asa ca sa ma gelozeasca.si nu trebuie sa ii cer eu scuze el trebuie sa imi ceara mie scuze la cum mi-a vorbit si cum sa purtat cu mine voi ce ziceti?

| DanielleDaniaD a răspuns:

Buna`мełıšša. Nu cred ca e cam normal sa'i tot dai ignore adica pune'te in locul lui, cum te'ai simtzii? Nu se simte bine iti spun eu. iar la fiecare cearta daca va tot despartzitistraight face at nu e de bine. inceasrca si tu ca la fiecare cearta sa fii mai intelegatoare. daca e vina ta sa'i dai dreptate, nu il mintzi pentru ca e tot degeaba daca el stie adevarul. Iar acum incearca sa-ti ceri ieratre pentru. tot ce ai facut si totul va fi bine. e imposibil sa nu va impacati daca nu "te iarta" daca nu " te iarta" inseamna ca nu mai vrea sa fie cu tne.Sau pune'i intrecarea"Uh mai tii la mine asa macar putin?" sau"Ai mai vrea sa fii cu mine?" daca spune"DA" intreaba'l"Ce te impiedica" apoi in functie de raspun iti vei da seama ce. si spune'i ca daca va impacati nu va mai fii la felhappy

Bafta`! sper ca te'am ajutatkiss

| DanielleDaniaD a răspuns:

Paithinking ai putea sa'l intrebi ce ti'am spus euwinking" daca mai tine la tine" daca spune "nu stiu" cu siguranta at. te'a "uitat" treaba cu pozele e cam copilareasca catzi ani aveti 13? asta faceam si eu te atunci nu ca acum as fi mai mare da mnahwinking e do diferentabig grin.
Incearca sa'i spui tot mce ai pe suflet... tot ce te deranjeaza la elwinking poate se va schimba daca te iubeste cu adevarat:*, daca vrei sa vbim mai detaliat lasa un msj cu id tau`...

Te'am pwwpat:*

Pa, pakiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu