| мełıššα a întrebat:

Buna all
.
am si eu o intrebaresad
Ma`m certat c pr meu d ceva timp si acum 1 saptamana am vbit c el p mess si mi-a zis c i-a fost dor de mine c ma mai cautat si el ca mereu s uita dupa mine p mess p hi5 la fel etc c nu stia cm s m bage in seama s imi atraga atentia si el era c una d o luna si mi-a zis s am rabdare c etc. si a doua zi am mai vbit p mess nj ce si urmatoarea zi intru eu p mess. intra si el dp 30 d min cam asa. si dp iese. m uit p jdetector e online :O:O... inseamna c imi daduse ignore. si seara trekta dadusem un mass c plec la disco oare s se supere d asta? nj ce la influentat s faca asta voi ce ziceti? au trecut 2 zile de atunci.sad mi-e dor d el incontinu sadsad vreau sa vorbesc cu el voi ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Suzzy_5903 a răspuns:

straight face Eu zic ca nu mai tine la tine daca si-a facut alta prietena asa de repede.Si eu m-am despartit de prietenul meu dar nici dupa 5 luni nu si-a facut prietena si acum tot cu mine e:X daca te iubea si ii era dor de tine nu era cu alta.Incearca sa il faci gelos. Daca reusesti si iti zice ca de ce si cum inseamna ca inca mai tine la tine daca nu.gaseste pe altcinevatongue.Baftakiss

4 răspunsuri:
| тecнιннιlα a răspuns:

Te`ai certat cu el, iar el o zis ca ii este dor de tine? Nu cred pentru ca altfel incerca sa te impace, sa nu mai fiti suparati nu sa fuga la alta. Scz, dar parerea mea e ca se joaca cu tine happy. Daca ti`o dat ign asta e, daca nu te contacteaza nu te pune tu sa-l cauti. ai putin orgoliuwinking nu strica doar pentru a afla daca merita dragostea ta happy. Probabil ti la el, dar tine minte nu merita sa plangi pentru o astfel de pers. Ii oferi doar satisfactie si se va amuza copios pe seama ta in timp ce tu vei plange si vei regreta un lucru pentru care nu esti de vina happy. Bb sper ca te-am ajutat thinking wave big grin kiss.

| edy132 a răspuns:

Deci ai o gramatica de toata frumusetea. Cum naiba sa ajuns aicea? Daca vroia ceva de la tine nu mai era cu alta fata. Si chiar daca vroia te'ar fi bagat in seama, scuza "nu stiam cum sa te bag in seama" e de cateva decenii. Pe mes? pe hi5? asta numiti voi relatie. In cel mai rau caz pe telefonul' mobil sa vorbiti chestii sincere.

| carnat a răspuns:

Ai putea scrie cu ceva mai multa gramatica
si cam prostuta cu massurile, sunteti ipocriti sa dati tot felul de massuri, da ma rog, asta e tara in care traim

PS:la mess in lista e o chestie:stealth setingswinking te a dat pe tine invisible

| Elisaaaaa a răspuns:

Sa-l suni, sau sa-i lasi un mesaj pe hi5, ca trebuie sa vorbitsihappy. adica. parerea mea e ca ar trebui sa discutsi cu el, si sa-i spui tot ce simti pentru el.Acuma probabil ca vei spune n-am curaj, mi-e teama de ce-o sa zica. sa nu-tsi fie!, trebuie sa-i spui toate astea si sa vezi cum reactsioneaza, asa iti vei da seama si ce simte elhappy, si vei stii ce sa faci mai departe.happy. succes!:*