| seker a întrebat:

`Buna all. Am un prieten de`8 luni. Pana azi`simteam cu il`iubesc mai mult cu`orice p lumea asta. Se`purta foarte`frumos, uneori`ne mai certam dar ne`impacam, aproape`mereu`lasam de la`mine. Eu berbec el gemeni`ne dadeam`toata`ziua cap`in cap. Mereu`imi demonstra`cu e mai al dracu`qa mine. Cand`ne certam plangeam`toata`ziua si mereu fratele`si mama lui`imi spuneau`ca atnci`qnd ne certam, se cearta cu toata lumea, numai e la fel. Fierbe sangele`n el. Dar cu mine era indiferent. Azi ne-am certat dintr`un simplu motiv. Vreau sa-i demonstrez ca pot si fara el, i-am aratat`qa sunt indiferenta`, dar tot imi vine sa-i dau un sms`si sa-i spun cu adv`ke`simt. dar nu prea ma lasa inima... ajutati`ma, simt qa s`a rupt keva din`mine! il`iubesc f mult.

Răspuns Câştigător
| princess_8666 a răspuns:

Parerea mea vb cu el. dai un loc de intalnire si sp exact ce simti pentru el ca daca nu risti sa il pierzi am trecut si eu prin asta si acum am ramas singura asculta sfatul prietenilor.ca eu nu l-am ascultat si acum imi pare raw. sp cu adv ce simti nu te mai ascunde .bafta.sa imi zici ce ai facut.:*

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Il iubesti sau nu?!

Din cate imi dau seama, voi va cam jucati cu focul!

Cand iubesti, orgoliul trebuie sa dispara!

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai vb cu el zii ca tii la el si te doare cand va certati din lucruri banale si sa mai lase si el de al el si lasi si u si asa va fi totu bine.si eu is in aceeasi situatie ca si tine offf baietii astia pai ar trebuie sa ii arati ca poti si fara el si o sa vezi ca daca te iubeste te va cauta si el si at o sa ii sp ca vezi cum e fara mine vr sa vad daca o sa ma cauti si u.pentru ca daca te iub o sa i se faca dor de tine si nah te va cauta ai grija si fii mai indiferenta pentru ca asta doare cel mai tare chiar daca e greu si il iubesti

| mon@29 a răspuns:

Ti-ai expus prea mult sentimentele fata de el si ii cam place sa se joace.fi putin mai indiferenta cateva zile si poate isi da seama ca a gresit.winking

| weedini a răspuns:

I will puke!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai fetita? nu pari sa ai mai multi decat 13 ani.la varsta ta nu ar trebui sa alergi dupa baieti.incearca sa dai atentie altor lucruri.baietii vin si trec. dar educatia ta e cea mai importanta.gandeste-te.