| nobody_7049 a întrebat:

Buna all :* cine are chef sa-mi spuna si mie ce sa fac eu si prietenul meu sa nu ne plictisim. in afara de sex. laughing ma refer asa seara cand ajungem acasa. deja mi se pare plictisitor sa ne uitam la filme, la tv... nu stiu sau spuneti-mi cateva subiecte interesante de discutie. va multumesc frumos v-am pupat!

5 răspunsuri:
| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Pai joacate cu penisul lui...
lasa-l sa te pipaie...
puteti chiar sa aveti preludiu fara penetrarehappy

| Rony30 a răspuns:

Pai in primul rand incercati anumite pozitii de sex sau masaj erotic

| deviant18 a răspuns:

Pai cat de bine va cunoasteti de exemplu? fa o lista cu toate lucrurile pe care nu le stii despre el si intreaba'l. asa o sa aflati amandoi unu despre celalalt iar daca afli ca ii place pizza cu multa mozzarella de exemplu, pune mana si fa'i o surpiza data viitoare cand vine pe la tine!big grin

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Despre ultimele carti pe care le-ati citit, mergeti la o piesa de teatru sau la un concert si apoi discutati ce ati vazut.

| nobody_7049 explică:

Pai suntem impreuna de 2 ani big grin