| AdrianaSmileBă a întrebat:

Buna all:* deci e vb de un baiathappy e un baiat de la mine de la scoala si i-am gasit face book-ul ma inteleg bine cu el si i-am cerut id si am mai vorbit pe mess si am inceput sa vorbim mult si la scoala si a adus vorba de iubirehee hee si m-a intrebat daca am prieten si am zis nu si am zis gagicata ce mai face, si a zis ca nu are dupa aia mi-a zis ca ii place de mine si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si am zis ca ma mai gandesc si am acceptat pana la urma. Am tot vb la scoala si pe mess ne intelegeam super:Xdar o colega de a lui (fosta prietena) se tot dadea la el si mna el era si cu ea in timp ce era cu minecrying mia`au zis cativa prieteni ce lau vazut cu ea cand a luat-o in brate si se sarutau... si l-am intrebat pe mess daca e cu ea si a recunoscut ca dacrying si ne-am despartit si acum cand ma vede la scoala tot dupa mine se uita...si imi face cu ochiulaughingsi azi la scoala i-a zis la un baiat ca sa vina sa imi zica sa ies pana afara ca sa vb nu stiu ce cu minehee hee si nu am iesit ca eram suparata pe elsad si a zis catre baiatu ala sa imi zica ca ma iubestebroken heart:Xcrying da eu nu mai stiu ce sa credcryingvoi ce ziceti? un sfat va roghappy dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

Vrajeli, daca te iubea/placea, nu mai avea treaba cu fosta lui prietena, uita-l pana nu o sa-ti faci rau singura happy, app La multi ani!

| AdrianaSmileBă explică (pentru MaTrIx8378):

MaTrIx_8378 Multumesc! La multi ani si tie!:*...

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru AdrianaSmileBă):

Mersi :*, multumesc si pentru funda happy, sa fii sanatoasa :*

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca chiar daca te place baiatu respectiv, nu poate sa fie numai cu o fata, ii place sa zboare c am asa din floare in floare

| bebelotz a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine stai in banca ta si il eviti, din moment ce a fost in stare sa fie si cu ea in timp ce era cu tine eu zic ca nu merita osteneala tawinking o sa gasesti tu un baiat mai bun decat el si care sa te merite, succeswinkinghappy

| drachenblut a răspuns:

Vrea sa profite de tine

| tariFar a răspuns:

Nu are rost sa-ti mai bati capul cu el! Vrea doar sa te aiba asa,pierdere de timp! Oricum stii vorba aia:'Daca fugi dupa doi iepuri, nu prinzi nici unul!'Evita`l cat mai mult si o sa gasesti alt baiat care sa te merite happy! Eu sunt baiat, si am parte numai de dezamagiri din partea fetelor.Acum sunt intr-o situatie foarte prosta! Mult succes happy

| Vicze_Dani_1996 a răspuns:

Parerea mea, ca sunt baiat, nu-l credehee hee, spune asa, doar ca sa te "recucereasca" oh go on. Prin simplul fapt ca esti o mica simpatie pentru el, dar. cum da de alta, mai mult ca sigur te va lasahee hee.