| CandyShop a întrebat:

Buna all!

Eu cu prietenul meu suntem impreuna de un an si am hotarat sa ne facem sex oral unu la altu...Astazi "ne odihneam" si i-am spus eu ca ma enerveaza faptul ca ma ud foarte repede si rau[nu exagerat!] si el a zis ca el nu se uda mai delocstraight face.
Vina mea nu cred ca poate sa fie pentru ca imi zice ca il excit extrem de tare, era virgin pana sa incepem noi cu sexul oral.Eu cand ii fac oral simt parca un lichid putin sarat.
Intrebarile mele sunt...sa incerc sa il excit mai tare ca sa ejaculeze? sau poate sa fie o problema din cauza tigarilorsad? Va rog fara mistouri oricine poate fii in situatia asta! Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu inteleg cum de nu ejaculeaza...si,mai ales, de ce nu o faceti vaginal.

| virusake a răspuns:

Daca il lasi asa in pom, degeaba faci.
Si oricum, sper ca iti dai seama ca el cand a ajuns acasa a dat o laba. Nu? happy

| danaiubitzik2006 a răspuns:

Nu e ceva gresit ca te uzi mai tare. Dar intr-un final s-ar putea sa vrea si el un orgasm big grin Si tu la fel cred.

| lauru a răspuns:

Candy draga, este foarte bine ca te "uzi" repede, nu trebuie sa te enerveze.trebuie sa iti faci probleme cand nu faci asta.in privinta lui nu iti fa griji, se umezeste si el daca iti zice ca se excita.nu exista excitare fara sa se produca lichid de lubrefiere.parerea mea este ca nu ar trebui sa il faci sa ejaculeze.iti spun sigur ca orice barbat ar aprecia mai mult o placere, chiar daca e de intensitate mai mica dar de mai lunga durata decat una mai intensa si foarte scurta, urmata si de o stare nasoala. daca il convingi sa se abtina cat mai mult timp de la ejaculare va vedea in timp ca placerea creste tot mai multla un moment dat va ajunge sa ii para rau daca cumva a ejaculat si totul s-a terminat, cand mai putea continua mult si bine.si bineinteles ca tigarile nu va ajuta deloc.cum ti-ar place sa mananci o prajitura, amestecata cu tutun?

| anonymusss_4604 a răspuns:

Fara finalizare, e munca patriotica. e ca si cum te apuci de ceva si nu termini treaba.