| yonel321 a întrebat:

Buna all.in primul rand sunt baiat si am 14 ani.am cunoscut o fata pe internet din acelasi oras cu mine.eu inca n-am vzuto.nu ne-am intalnit.si mie mi-a placut mult d ea pana cand mi-a spus-o prietena de-a ei ca ea e slaba si nici nu are cur.si de atunci no mai plac. ea a sp ca ma iubeste.adica ma place mult.si vrea sa fie cu mine.eu nu stiu ce sa spun pentru ca prtena ei mia sp ca ea e slaba si "nare" cur.stiti ce vreti sa spun. ea e prima prietena pe care eu o so am pana acum daca ii spun da. voi ce credeti sa stau cu ea.sau nu?:*

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si daca-ti spunea ca are un ochi de sticla,ce faceai?
Mergi si cunoaste-o si nu te mai increde in informatii primite aiurea!
Iti place,bine,nu-ti place,te desprinzi!
Crezi ca poate cineva hotari cu cine sa stea si cu cine nu,doar teoretic?
Poftim,iti spun si eu ca e cea mai frumoasa, ma crezi?
Cunoaste-o si vezi daca iti place TIE si daca va intelegeti!
Si, invata ca oamenii pot fi frumosi pe dinafara sau/si frumosi pe dinauntru.Nu te lasa orbit de frumusetea exterioara daca nu e sustinuta de nici o bucata de suflet dinauntru!
Mult noroc!

| Cosmiinna a răspuns:

Pai esti cam nesimtit, adica. nu conteaza doar aspectul fizic. daca te intelegi cu ea de ce sa nu mearga? happy iti trebuie fund gigantic cu celulita?

| Diux96 a răspuns:

Tu te-ai gandit ca acea ''prietena'' a fatei de fapt nu ii este prietena.si este doar geloasa...si nu stie cum sa faca sa nu o mai placi.si sincer iti spun.nu conteza cat de mare ii este ''curu''...ar trebuie sa o inviti la un suc.ca sa vezi cum este daca asa de important este pentru tine cum arata din punct de vedere corporal.bineinteles ca nu poti iesi cu oricine pe strada.dar daca ea este o fata de treaba si este draguta.si o place.nu conteaza cat de mare are''curu''

| anonimteiubesc a răspuns:

Nu conteza "curu" laughing...conteaza caracterul ei.bine sa fie si frumusica.

| alaandra a răspuns:

Eu zic sa fi cu ea. pentru ca sti tu cum sunt "prietenele" foarte invidioase. ar fi mai bine sa te intalnesti cu ea si sa vezi daca iti va placea sau nu.