| yonel321 a întrebat:

Buna all.in primul rand sunt baiat si am 14 ani.am cunoscut o fata pe internet din acelasi oras cu mine.eu inca n-am vzuto.nu ne-am intalnit.si mie mi-a placut mult d ea pana cand mi-a spus-o prietena de-a ei ca ea e slaba si nici nu are cur.si de atunci no mai plac. ea a sp ca ma iubeste.adica ma place mult.si vrea sa fie cu mine.eu nu stiu ce sa spun pentru ca prtena ei mia sp ca ea e slaba si "nare" cur.stiti ce vreti sa spun. ea e prima prietena pe care eu o so am pana acum daca ii spun da. voi ce credeti sa stau cu ea.sau nu?:* ajutati-ma va rog. o prietena dea ei imi spune ca e urata.alta prietena dea ei imi spune ca e frumos.nu stiu ce sa krd

5 răspunsuri:
| cristy1993 a răspuns:

Nu crede in vorbele asa zisilor"Prieteni"
Cel mai bine ar fi sa te intalnesti "face to face" cu ea si sa vezi daca e asa cum spune prietena ta, desi nu prea cred ca o fata trebuie judecata dupa aspectul fizic...
Du-te si intalnestete cu ea!

| Mikka09 a răspuns:

Pai mai bine intalneste-te cu ea doar ca amici.si dupa daca iti place ce ai vazut, treci mai departe:d bafta

| Georgiana_5221 a răspuns:

Nici macar nu ai vazut-o si zici ca e urata dai o sansa poate o sati placa. Sper ca te-am ajutat

| Love4ever.EU a răspuns:

Sti...in primul rand cati ani ai? Nu vezi cum ai scris? Inca nu sti ca scrii corect! In al doilea rand sincer poti sa comunici cu cineva pe mess foarte mult timp si sa incepi sa chiar ti la acea persoana! Dar se poate ca atunci cand va vedeti "face to face" sa iti schimbi total pararea despre acea persoana!

| Simona11 a răspuns:

Omule te iei dupa aspect? esti penibil,frumusetea e trecatoare frate straight facetu esti fotomodel sau ce? poate fata chiar te place,si daca te iei dupa astect asa la toate, una are tate mici alta are curu prea mare alta e grasa alta slaba alta are nasu mare, logic ca nu o sa ai o prietena nici pana la 30 de ani o.O