| catiluver16 a întrebat:

Buna all...Mai sunt 2 saptamani pana la Valentine's Day si nu stiu ce sa ii cumpar unei fete, nu suntem impreuna dar imi va da rasp pe 14, si sincer nu stiu ce sa ii cumpar, imi puteti da cateva sugestii? mesc

Răspuns Câştigător
| jasmine73 a răspuns:

Mai intai un frumos buchet de flori cu trandafiri pentru dragoste, crin pentru puritate, sinceritate, iar ca si cadou ofera-i o masa festiva cu lumanari si restul, asa vei vedea ce gusturi are, si nu-exclus ca vazandu-te ce romantic esti sa ai ceva bile castigate, bafta

3 răspunsuri:
| ravyALEX a răspuns:

O scrisoare de dragoste un trandafir si o cutie de bomboane in forma de inimioara big grin

| ravyALEX a răspuns:

Sau ceva bijuteri daca esti bogat big grin

| cristians03 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai dar presupun ca nu multi deci in acest caz tiasi sugera sa-i iei un trandafir rosu neinpachetat, si o ciocolata care ii place cel mai mult. eu anul trecut am comandat ciocolata pentru prietena mea din strainatete caci in Romania nu am gasit. bafta la intalnire happy