| 10011993 a întrebat:

all! scuzati-mi categoria.nu stiu dace e cea mai potrivita, dar n-am stiut unde s incadrez problema asta! asta seara m-am certat cu prietenul meu ca zice ca am ascuns id-urile de baieti in lista de mess si ca le mai am inca pe toate( eu le-am sters cu ceva timp in urma) cum e posibil sa se mai fi pastrat si cum fac sa le sterg? eu le-am sters cu delete dat pe fiecare id, apoi inlaturat si din adress book. Voi cum stergeti un id definitiv?

8 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Daca vrei sa il convingi si mai mult fa-ti un id nou iar cel vechi dail lui sa il verifice cum vrea el si apoi sa schimbe si parola la el.
Dar adevarata problema nu e aicea, problema cea mare chiar daca nu iti dai tu seama acum e ca el ori nu are incredere in tine ori este prea gelos iar aceste lucruri pot avea urmari grave in vitorul vostru impreuna punand la mari incercari relatia voastra

| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck

. Ce nu inteleg eu. este cine se crede. iubitul atu sa-ti impuna sa stergi id de baieti in lista? nu-i stapanul atu! e iubitul atu. e jumatatea ta. deci. nu esti sclava lui! Nu trebuie sa fii condusa de el! ce crezy ca el a sters toate id de fete din lista lui? iti garantez eu ac nu! adica. sunteti impreuna. nu sunteti acastoriti sau ceva de genu!
Pune pikiorul in prag. si discuat cu el foarte seriios!

| todea1990 a răspuns:

Trebuie sa ii dai delete si in casuta in care vb cu el trebuie sa il pui la ignore altef u nu il mai ai in lista dar el te vede cand esti online si poate intra pe tine.tongue

| FetitSa a răspuns:

Pai. asa e straight face

dar nu-nteleg de ce sa-ti stergi id-urile prietenilor(baieti) thinking

in fine happy

| LaLalaaa a răspuns:

Ii dau ignore!
dau mai intai delete dar nu si din adress book
dupa care il caut sus unde scrie Tipe a phone number.adica ii scriu numele de la id si ii dau clic pe el
si in fereastra in care vb cu el imi apare sus Add sau Ignore.si dau ignore.

| Laptuca a răspuns:

Stii, chestia aia mica pe nume iubire cica e bazata pe incredere, amuzant nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia da-mi id-ul tau daca vrei.adica pana una alta. daca vrei sa vb. ia-l pe al meu adryan_4_girls.ms f mult nu vei regreta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagai la igg si scapi de toti