| yonel321 a întrebat:

Buna all.sunt baiat, am 14 ani. vreau sa stiu cum pot sa fac fetele sa le placa de mine.adica:, sunt indiferent, nu prea le dau asa atentie, pentru a nu le arata daca imi place sau nu d o fata.par asa mai misterios, adica putin nervos asa.de exemplu cand intru pe mess, si e si onn aceasta fata, no bag in seama asa repede.adica astept 15minute si dupa o bag in seama...SAU ma bag in seama mereu cu ele, le zambesc mereu. le arat ca sunt fericit.eu as crede ca prima varianta, de a parea misterios are succes mai mare. voi ce credeti? dati-mi voi exemplu de gesturi, cum sa ma comport cu o fata, pe care vreau sa ma placa.ptc eu nu prea le am. spuneti-mi voi.

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

E bine sa fie misterios. da nu e bine sa fi indiferent si nici sa ignori pentru ca asa o sa creada ca nu iti place de ea.

| harciog a răspuns:

Directia ta psiho este falsa, probabil pentru ca si directia lor este la fel de falsa.Adeca tu ascunzi adevarata-ti fire interesata de fete din cauza ca tu, crezi ca si ele ascund ceea ce simt cu adevarat.Ar putea fi adevarat dar cred ca exista o simplificare scurta si directa; Calea spre sex fara nici un ocolis.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Buna happy.
Eu sunt fata si din propria experienta iti spun ca nici o varianta nu e buna straight face
Fetelor le place sa primeasca atentie din partea bietilor nu sa le ingori! straight face

Sfatul meu. Fii mai prietenos cu ele laughing mai deschis si fii tu insuti straight face

| Vrajitor a răspuns:

Daca te iei dupa Edward - twilight sau nu stiu ce vedeta sa fii misterios sa agati fete, degeaba ai 14 anisori happy nu te supara. degeaba esti fericit ca Justin barba daca tu in acel moment nu ai chef de nimic. si degeaba incerci sa fii altcineva daca tu esti ALTCEVA!
fii tu, incearca sa fii numai tu originalitatea ta nu o poate avea nimeni amigo smug.
ps: la 14 anisori mancam lapte cu gris!

| Georgiana_5221 a răspuns:

Eu zic prima varianta dar in afara de faptul ca esti indiferent

| EneDiana a răspuns:

Salut,Yonel! si mie mi se pare mai interesanta prima varianta,insa in ziua de azi fetelor le place ca baietii sa le bage in seama,sa le laude, sa le invite in oras, etc.asa ca iti recomand sa vorbesti mult cu ea pe mess,la scoala,sa iesiti in oras, ca poate, poate iese ceva frumos! bafta si mult noroc! pupici!