| yonel321 a întrebat:

Buna all:*. sunt baiat am 14ani si sunt baiat. vreau sa stiu cum pot saruta o fata.adica explicati-mi si mie.primul pas al doilea.cum o sarut! nu vr sa ma fac de ras cand o so sarut pe o fata asa prin surprindere.

4 răspunsuri:
| Myst3ry a răspuns:

Mai... te apropii de ea si o saruti, pur si simplu. nu trebuie sa o sufoci happy... Ai grija si fii atent. Oricum toate miscarile vor veni automat si ai sa vezi ca o sa te descurci in momentul ala. Nu este ceva de invatat.

| CristinaHoran a răspuns:

Fii atent:
primul pas: gaseste momentul potrivit, locul potrivit
al doilea pas:uita-te in ochii ei si pune-i o suvita de par dupa ureche.
pasul trei:coboara-ti mana spre ceafa iar cand ajunge la ceafa apropie-ti buzele intredeschise de a le ei, sarutul va fi ma usor decat pare :fa ceea ce simti! Sper ca te-am ajutat.

| BulaneL a răspuns:

Te duci usor langa ea te apropii mult apoi o saruti mai departe te descurci asa am facut si eu big grin e f simplu deja m-am plictisit laughing

| playalex a răspuns:

Te apropi de ea si ii bagi limba in gura simplu practic si usor