| AnemonaP a întrebat:

Buna all.Sunt cu un baiat de o saptamana si ceva.In grupul in care stam noi sunt mai multi baieti.Unul imi spunea pe mess si in realitate sa il faca gelos pe iubitul meu,luandu-ma in brate si toate alea.Iubitul meu este foarte gelos.Iar un baiat de pe acolo,l-am adaugat pur si simplu in lista si am vorbit mai mult,foarte mult vorbeste cu mine in fiecare zi,mi-a cerut sa fim impreuna, si am spus sa fim impreuna si imediat baiatul acela care vrea sa il faca gelos pe iubitul meu m-a intrebat daca sunt cu el.L-am intrebat de doua ori pe baiatul care vrea sa fie cu mine daca ma ia la misto si a spus ca nu si ca toate alea. Oare au amandoi un plan sa imi faca gelos iubitul? Oare face asa sa fie gelos iubitul meu si sa ma lase dupa.sa isi bata joc doar straight face? ce sa fac? Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| ReSp3c7 a răspuns:

Poati gandi asa: probabil ca ei fac asa. ca iubitul tau sa sufere. dupa toate astea el va suferi va constata" ca l-ai inselat" si nu ii va pica bine. cel mai bine este sa-i ignori pe ceilalti baieti! asa vei dovedi multe chiar daca este un plan cand ii vei ignora iubitul tau isi va da seama ca il iiubesti! asculta-mi sfatul si nu mai vorbi cu altii oh go on daca e gelos. el va trebui sa fie totul pentru tine! Hai Succes, si ai Grija de tine, Si el :*:*:*

| OannaAnna a răspuns:

laughing ce tampiti pot fi baietii:d! exista varianta ca iubitul tau la rugat p al doilea baiat sa se dea la tine ca sa vada daca ti la el si daca esti de incredere. de obiceii baietii cand vad ca o fata misto se combinat cu un baiat din grupul lor devin gelosi pentru ca ei nu ai o iubita si incearca sa desparta cuplul. eu zic sa ii lasi in pace pe amandoi si sa vezi de iubit. PS. vezi ce iti zice inima dar ai grija ca si ea poate sa greseascawinking

| cristi2295 a răspuns:

Eu zic sa incerci o relatie cu toti 3 odata e cel mai potrivit din punctul meu de vedere.