| AnemonaP a întrebat:

Buna all.Sunt cu un baiat de o saptamana si ceva.In grupul in care stam noi sunt mai multi baieti.Unul imi spunea pe mess si in realitate sa il faca gelos pe iubitul meu,luandu-ma in brate si toate alea. Iubitul meu este foarte gelos.Iar un baiat de pe acolo,l-am adaugat pur si simplu in lista si am vorbit mai mult,foarte mult vorbeste cu mine in fiecare zi, mi-a cerut sa fim impreuna, si am spus sa fim impreuna si imediat baiatul acela care vrea sa il faca gelos pe iubitul meu m-a intrebat daca sunt cu el.L-am intrebat de doua ori pe baiatul care vrea sa fie cu mine daca ma ia la misto si a spus ca nu si ca toate alea. Oare au amandoi un plan sa imi faca gelos iubitul? Oare face asa sa fie gelos iubitul meu si sa ma lase dupa.sa isi bata joc doar? ce sa fac? Funda+vot

P.S. Fara raspunsuri stupide

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Deci n-am inteles nimic. Tu ai zis ca esti cu-n baiat, si ca te-a intrebat altul daca vrei sa fi cu el si tu i-ai raspuns ca da? Pai si cu baiatul acela ce faci? ORicum, referitor la intrebarea ta, chiar daca ar face misto n-ar recunoaste. Deci singura cale de a afla, este sa vorbesti cu oameni care-l cunosc mai bine, sa-i afli personalitatea.
Succes!

| ℓαυяα a răspuns:

Mi se pare o prostie; ei ar trebui sa stea cu tine pentru ca te plac, nu ca sa il faca pe altu geloswinking. mai bine nu stai cu nici uni din cei doi si ramai cu iubitul tau. happy