| cryss_7938 a întrebat:

Buna allz! Dc unele fete sunt foarte geloase? Sh ce cred baieti despre fetele geloase

10 răspunsuri:
| Greenday_6879 a răspuns:

Parerea mea este ca baietii le cam dau motive fetelor sa fie geloase.astfel nu ar avea de ce:d

| danidanutz2000 a răspuns:

Ele nu sunt geloase sunt ele nu stiu cum sa iti spun poate tin mult la acel baiat si de aia or reactiona ele asa eu doar imi spun parerea

| razvan1305 a răspuns:

Gelozia esti o calitate a celor ce iubesc cu adevarat

| CatalinGM a răspuns:

Eu sunt baiat.Iti dau 1 sfat mic si prietenesc: Incearca sa ascunzi cat de mult posibil gelozia ta. Daca nu spune-i direct ca te deranjeaza si ca il placi f.m.

Răspuns utilizator avertizat
| Carly22 a răspuns:

Fetele sunt geloase pentru ca asa e in natura lorhee hee.eu,ca fata, daca-mi place de un baiat foarte mult, si sunt cu el si-l vad ca sta si cu alte fete sau chestii de astea normal ca devin geloasa.hee hee

| Acadeeeaa a răspuns:

Si eu sunt geloasa. Daca tin la el sunt foarte geloasa:d.

| Mayar a răspuns:

O fata, de obicei este geloasa pentru ca nu vrea sa il piarda pe baiatul de langa ea. Nu pentru ca e luda, sau mai stiu eu. Ci pentru ca nu vrea sa il piarda. Si probabil ca e geloasa cand este intr-o situatie in care baiatul se holbeaza la alta sau alte cazuri.

Baietii nu ar trebui sa creada nimic, ci sa nu le faca geloase, sau sa isi gaseasca altele daca nu pot fi cuminti!

| Andreea_5823 a răspuns:

Eu stiu ca la baieti le place cind alte fete sint geloase pentru ca:fetele cind sunt geloase, baietii se cred iubiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gelozia e dovada de imaturitate si de neincredere in partener. funda