| anonim_4396 a întrebat:

am 11 ani,credeti ca sunt prea mica ca sa am un prieten,nu iubit, doar un prieten?

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu esti mica pentru a avea un prieten

| Elena_9064 a răspuns:

Buna. NU.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună Liana!
Niciodată nu eşti prea mică pentru a avea un amic, un prieten.Important e să ştii alege persoanele care să-ţi fie alături.
Ai grijă de tine şi înainte să consideri pe cineva prieten, cunoaşte persoana respectivă.Aşa poţi evita unele dezamăgiri şi neplăceri!

| schmoll a răspuns:

Nu esti prea mica, niciodata nu esti.

| andrey663 a răspuns:

Poti sa ai si un iubit.Ca la 11 ani ce poti face cu el.Doar sa ii spui ca il iubesti si atat.Va fi doar o relatie doar cu numele.

| AnonimGirll a răspuns:

Pentru iubit esti cam mica...dar un prieten cred ca e ok happy

| AhileSemiZeu a răspuns:

Poti sa ai prieteni.

| ruxyycriss44 a răspuns:

Nu ...chiar este varsa potrivita sa vezi cum este viata si sa incepi sa ai prieteni cu care sa mai iesi

| belfast a răspuns:

Salut. Ca sa ai un prieten (nu mai mult) e ok pentru varsta ta dar ca sa ai un iubit iti recomand sa cresti pana pe la 14-15 ani.

| Cristina987 a răspuns:

Nu vad care ar fi problema in a avea un amic

| Gekiro a răspuns:

Feel free.Viata iti e inainte.

| DaRcKcOry a răspuns:

Nu esti prea mica.

| Adelinatkd a răspuns:

Nu esti mica, esti chiar foarte ok pentru un prieten cu care sa discuti lucruri personale, dar el cati ani are?

| xxpLAYerxx a răspuns:

La varsta ta era pe la a 7-a gagicarolling on the floor)))

| SoniaaaMtfkerrr a răspuns:

Amic? Eu am amici baieti de cand eram mica pe la vreo 5 ani ..Nu inteleg de ce ai fi prea mica