| Ziiziii a întrebat:

Am 11 ani(implinesc 12), mie imi place mult de un baiat, si el ma place, mi-a spus, si eu i-am spus, ne-am sarutat, dar el a crezut ca suntem impreuna, dar de fapt nu eram, am gresit ca l-am lasat sa ma sarute?

Răspuns Câştigător
| anitablondina a răspuns:

Daca va placeti nu ai gresit cu nimic...big grin

5 răspunsuri:
| anonima16 a răspuns:

La ani tai` mai bine ai pune mana pe carte. :*

| IulyaN_2743 a răspuns:

Nu...daca tie iti place de el si lui de tine nu ai gresit cu nimic big grin

| giuly a răspuns:

La 11 ani ar trebui să te joci cu puţa în nisip, nu să te lingi cu băieţii!

Hurrr durr copchii fără viitor!

| nOnAmE_6909 a răspuns:

Buna, nu ai gresit cu nimic daca il placi cu adevarat ( chiar daca nu inteleg ce dragoste ar putea fi la 11 ani thinking )

| DiamondEyes a răspuns:

Copchilaaaaaaaaaaaaaaaa