| Natyyyyy a întrebat:

Buna am 11 ani si as vrea un iubit credeti ca sunt cam mica pentru un iubit? Cel mai bun raspund va rog funda

Răspuns Câştigător
| AlbertSeby a răspuns:

Inca nu. Poate pe la 13-14 ani dar acum esti prea mica.

12 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Depinde si de ce ai nevoie de un iubit? pentru ce anume?

| Natyyyyy explică (pentru VadTot):

Pai il iubesc si as vrea sa fiu cu el pentru astahappy

| luniii a răspuns:

Da esti foarte mica la 11 ani. Nici pe peroada adolescentei 14-18 nu poti sa il numesti "iubit" il numesti prieten, abia dupa varsta de 20 de ani il poti numi iubit.Asteapta inca esti micuta pentru asa ceva, nu iti irosii timpul cu asa ceva ai toata viata inainte.Bafta^^

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Cam da...
Mai asteapta, ai tot timpul din lume.

| ayosmdk a răspuns:

Normal. Asteapta.

| adriang95 a răspuns:

Ti-am raspuns dincolo!

| mariuseu12 a răspuns:

Eu nu cred ...stiu ca esti prea mica.
mai asteapta si tu ceva timp vei avea timp de iubiti mai tarziu oh go on

| Natyyyyy explică (pentru mariuseu12):

Ms tu primesti funda:*

| Blackdot a răspuns:

IUBÍT ~tă (~ți, ~te) m. și f. Persoană care întreține relații de dragoste cu o persoană de sex opus.
Tu ce crezi?

| Blackdot a răspuns:

Iar voi, cei care ati comentat aici, habar nu aveti de intelesul unor cuvinte...

Nu esti deloc mica, eu la 9 ani aveam deja vreo 10 iubiti, asa ca poti sa-ti cumperi un iubit si acum happy

| bagaboanttatha a răspuns:

Mult prea mica. mai asteapta si uh un pic k nu ai sa mori. de exemplu eu am invatat sa sarut la 16 ani si nu mii s-a intamplat nikk. is ink vie... tongue dar acum nu stiu cum crezi uh. bafta