| DenisaDoolshe a întrebat:

Buna am 11 ani si ieri m`am uitat la SuperOneHd.L`am gasit la mine in calculator si m`am tot uitat... am un prieten ,el are 14 ani si mereu imi da palme la fund sau ma musca de tate.Vreau sa ma *** cu el si nustiu cum,daca nu nimereste gaura sau nu o sa`i placa cu mine ?
Este adevarat ca daca ma f*** in cur mor ?
Mersi anticipant !

32 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Băi fată, ești dusă rău cu capul!
S-a închis școala de nu mai ai nicio preocupare? Ai nevoie de un bărbat de la 11 ani!
Fă-ți o consiliere psihologică, practică un sport și lasă sexul de care habar nu ai după 18-20 de ani și mai termină și cu prietenul de la o vârstă atât de mică!
Pa, pa.

| superdorex a răspuns:

Hai te rog pleaca dupa acest site, nu e de tine l-ai gresit!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ia ****-te in cur sa vedem daca mori sau nu.Sau daca iti place sa te muste du-te, te rog, intr-un lac prin de crocodili sa fi muscata cum iti place!

| Amelya02 a răspuns:

Scuteste-ne de trollingul tau!

| 000Diddy000 a răspuns:

Dooooamneee acum chiar ca le-am auzit pe toate; fa, tu esti sanatoasa la cap? te gandesti la sex de la varsta asta mi-e frica sa intreb ce note ai tu la scoala ca ma apuca groaza daca aud, sunt sigura; de unde stii ca el te place? poate isi bate joc de tine, dar nu as crede asa ceva fara dovezi ca tu ai pus intrebarea asta doar la misto de destia ca tine sunt satula sunt destui pe site asa ca mai stai in banca ta si vezi ca mai exista si ceva care se cheama scoala dar cu ce pot sa te invinuiesc acum... ai aflat de prostile astea si 1 an nu o sa mai incetezi sa te gandesti la ele din cate am inteles eu aici spala-te cu apa rece sa esti prea mica intoarce-te pe la 17-18 ani cand o sa gandesti mai limpede

| ILoveMoon a răspuns:

Se observa unde a ajuns societatea asta. no comment

| xXdoareuXx a răspuns:

Cred ca neuronul tau se plictiseste singur.

Răspuns utilizator avertizat
| missoriginal a răspuns:

Esti dovada vie ca o persoana poate trai fara creier.

| NuamnumesuntANM a răspuns:

laughing buna asta tine-o tot asarolling on the floor

| Foartesecret a răspuns:

Da foarte adevarat mori!

| MoMoScumpik a răspuns:

Bai deci a inceput sezonul nebunilor care se **** la 11 ani! YEEEEEE

| savingyou a răspuns:

Salut Denisa! am citeva intrebari? cum si in ce conditii baiatul te musca de tate?big grin eii.bine.eu te-as sfatui sa lasi gindurile despre relatii sexuale pentru ca la virsta de 11 ani corpul nu este dezvoltat si poti intilni probleme foarte grave! Dar in caz ca ramii insarcinata ce faci? deci, mai bine ar fi sa te razgindesti pentru ca toata viata o ai inainte si crede-ma vor fi totul felul de experimente! succes!

| anonima20 a răspuns:

Cum sa morilaughing.si apropo are ala de ce sa te mustelaughing?

| Cristian969 a răspuns:

Auzi denisa, tu or eşti proasta or nu eşti om, eu adica am 17 şi ma tem inq sa incep,da tu convins mergi inaintebig grinwai de mıne copılo, cıteodata omul dın cauza unei decizii nelalokul ei il face sa-şi urasaca viata, vezi sa nu ajungi in aceeaşi situatie.Mai bıne ai face cum ti-au sfatuit colegii, apuca-te de carte. Sfat folositor 1000%, gindeşte-te la viitor nu la prostii.

| DarkBlood32 a răspuns:

Hai mai du-te de aici. oh go on Crezi ca suntem prosti avand in vedere ca esti un troll incepator? happy
Lasa ca n-ai gagic ca cred ca te-ar batea ma`ta... Un baiat nu suporta sa stea cu una mai mica de varsta lui. Probabil tu ne-ai mintit ca te musca ala de tate si te-ai sucarit foarte tare ca asa ai vrea sa se intample si nu mai stiai ce sa faci si ai postat jegu` asta de intrebare.
Acum..pe bune? laughing Tu la varsta ta vrei violare in anus? Vezi-ti de barbi si desene animate.

| DarkBlood32 a răspuns:

Cu placere anticipat. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie ce pedofil esti.nu cred eu ca tu ai 11 ani sa fim seriosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

| Forev3rAlone a răspuns:

Doamne Dumnezeule.sex? la 11 ani. Fetito esti dusa cu mintea.tu ai scoala acum.lasa sexul.refuza! nu te prosti. ceea ce vrie tu sa fci se poate numi si prostituare.nici sanu te gandesti.de abia pe la 18-19 ani poti sa o faci pentru prima data.Reveniti cu capul pe Pamant.Nu te lasa influentata.Stai departe de el.stiu ca pentru unii(prostii) poate fii amunzat ceea ce voi spune, insa esti mult prea tanara pentru asa ceva.LASA-L PE ALA IN PACE.DESPARTE-TE DE EL! Stie macar sa foloseasca un prezervativ? Nu scumpo, stai departe de el. spune-i sa zboare la o prostituata.Dac vei fii fata inteligenta vei refuza.insa daca vrie sa mori si sa ajungi cu burta pana la gura accespta si fa aceasta imensa prostie!

| Cristian969 a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Care prostıtuata aaabig grinbig grin ala singur are 14 big grindoamne fereste copıı au decıs sa se joace ın jokurı de maturibig grinbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Deniiidk a răspuns:

Fata.tu n-ai toti biscuitii in pachet?

| DeejayLiqua a răspuns:

Da!
Și după ce mori învii și o mai faci odată!
1.SuperOne HD Nu are cum să fie în calculator pentru că fiind un canal porn*g*afic, statul nu permite să fie publicat pe internet live. Dacă ai găsit vreo înregistrare e altceva... înseamnă ca cineva de la tine din casă se mast*r*ează uitându-se la înregistrare și e și prost că nu știe sa ascundă un folder...
2.E deja normal sa te uiți la filme po*no la vârsta asta dar să te și f**ți e exagerat! La varsta asta nu ai organele genitale formate și abia intri în pubertate! Abia dupa pubertate poți să te f*ți tu și cu cheia de la poștă!
Și 3. Nu mori dacă de f*ți în c*r ci îți pierzi virginitatea. Virginitatea nu este atunci când ți se rupe (:happy, ci faptul în sine. Adică oral, anal sau...) tot dezvirginare se numește. În plus în c*r este un focar de infecții. Penisul poate sa iți fisureze vreun perete din anus și se va infecta sigur, și se va li extinde datorită microbilor găzduiți. Și mai este și mușchiul circular ce are rolul de a ține fecalele înauntru pe care dacă o faci ți-l slabeși câte puțin și "te-ai că*at pe tine" pentru că nu simți.

Chestia cu mortea...e valabilă doar la filmulețul de pe net când calul nu s-a mai abținut și a violat o femeie...

Explicit? Fundă?

| Mihai0301 a răspuns:

Ce a ajuns lumea, frate!

| Valkyrja a răspuns:

Mă întreb dacă asta-i vârsta ta reală sau eşti vreun troll/pedobear ieşit la agăţat online. Mai ai de mâncat o pâine pân' să poţi să-ntrebi aşa ceva. Vezi-ţi de şcoală şi păpuşi.

| Trudix a răspuns:

Capu`... daca nu te duce! happy

| AndreiGR a răspuns:

Pleaca depe site-u asta ca nu-i de tine.

| sjustice27 a răspuns:

Mai bine joaca-te cu papusile tale, lasa sexul anal k ai tu timp!

| danielsavin a răspuns:

Esti dusa sau dus laughing ce esti tu laughing

| GABY873 a răspuns:

Ce-ai ma... Cum sa mori daca te **** in cur.