| Andreeandreiutza2012 a întrebat:

Buna, am 12 ani si acum o zi m-am dezvirginat cu prietenul meu de 18 ani. E normal sa ma doara si sa mi curga sange la 24 de ore dupa act?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Another day, another f_cking troll...

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Wow... e foarte normal ca barbatul ala sa faca puscarie, ceea ce-i si doresc din toaat inima, daca intr-adevar ai 12 anisori, fiindca nu este normal sa violeze copilasi atat de mici, cum esti tu.

Sper sa-l prinda imediat si sa primeasca 10 ani de puscarie, fiindca asta-i deja pedofilie.

| dullcat a răspuns:

Normal e sa vorbesti cu parintii/nu mai trollezi.

| Emilian65 a răspuns:

Da. Pentru ca rana produsa in urma dezvirginarii nu s-a vindecat complet.

| Madaxo97 a răspuns:

La 12 ani e prea exagerat să îți începi viața sexuală, e o vârstă la care ar trebui încă să te uiți la desene și să te joci cu păpușile și tu deja ai făcut sex. Trist, normal că sângerezi, probabil te-a rănit acolo, corpul tău e prea mic și crud și nu e pregătit pentru sex, animalul ăla de 18 ani ar fi trebuit să își dea seama, pentru Dumnezeu nici sânii nu cred că ți-au crescut, ăla a fost viol, că tu nu ai cum să îți dai consimțământ pentru sex la o vârstă așa de mică, e o vârstă la care poți fi păcălita și cu o ciocolată să faci sex. Părinții tăi știu ce ai făcut? Sunt de acord cu asta? Renunța la sex și iubiți la vârsta ta, o să te doară la fiecare act probabil și va curge sânge pentru că ești mult prea micuță pentru sex, maxim săruturi inocente și ținut de mână la vârsta ta.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu mi se pare normal să ai relații intime la 12 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai varsta reală și povestea e reală, tocmai ai fost violată. Știu ca e greu, dar iau pe mama ta de mână și mergeți la medic și poliție.
La medic de urgență, că tu ești micuța, cine știe ce ti-a făcut nemernicul.

| simplaexsistenta a răspuns:

Te plictisești?

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut! Puscarieeeeeeeeeee!

| recedan a răspuns:

De durut este normal, ai avut emoragie nu este bine dupa act

| Bobub a răspuns:

La 12 ani?
A unele persoane se mai întâmplă nu știu ce sa zic...