| analia202 a întrebat:

Buna am 12 ani si am un prieten cum pot sa aflu daca ma place cu adevarat?

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Probabil urmatoarea intrebare va fi:
sunt insarcinata s au nu?
Asta i problema ta cea mai mare la virsta asta daca te place s au nu? Adica nu stiu poate sunt eu demodat si mai stiu eu cum dar la virsta ta ar trebui sa te gindesti la cu totul altceva decit daca te place s au nu! Asta doar daca nu te intereseaza de copilaria ta si vrei sa ti o distrugi inca de la virsta asta...Cred ca altele ar trebui sa fie prioritatile la virsta asta si mai putini baietiisadCrede ma daca incepi de la virsta asta sa te gindesti la baieti pe la 20 de ani daca i mai apuci te vei satura de ei.in fine este viata ta si asa crezi tu ca este bine sa ti o traiesti mai ales copilaria ta cei mai frumosi ani din viata.dar este alegerea ta si nu vreau eu sa ti spun cum anume sa ti traiesti copilaria.Doar vreau sa ti spun ca peste ani poate vei regreta drumul care ti l ai ales in copilarie!

| Tormentor a răspuns:

Felul cum se uita la tine si cum se comporta.

| analia202 explică:

Fiti atnti! nu inseamna ca daca vb cu o persoana imi distrug copilaria si sa fug la desene... o porcarie pentru mine sincer intreb ceva si mi-se spune alceva e culmea cu voi.E O SIMPLA INTREBARE NU MA AFECTEAZA CU NIMIC

| RoaRxDD a răspuns:

Ai prieten la 12 ani? Doamne.
La cat de mici sunteti, banuiesc ca daca te-a intrebat te place. Pierzi timpul cu asa intrebari stupide. Fugi inapoi la disney channel.