| Vio20042005 a întrebat:

Buna am 12 ani si imi place de un baiat de 1 an mai mare decit mine ok, si imi place de el de un an, am facut cunostinta si el ma stie de 3luni si acum 2 luni mi-a spus ca ma place si cred ca vrea sa fim impreuna, credeti ca e devreme pentru mine?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric da! Ar trebui sa te ocupi de scoala, sa faci un pic de sport, sa te ingrijesti si sa lasi baietii pentru mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai voie sa ai prieten/a, dar nu aveti voie sa faceti sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Foaaaarte devreme!

| Alicezzz a răspuns:

Ai 12 ani... nu crezi ca este cazul sa mai astepti, cred ca in momentul asta ar tr sa stai cu burta pe carte, nu sa iti faci un iubit. Mai tarziu o sa ai destul timp sa iti faci iubitii si relatii. Asa ca incearca sa pastrezi o relatie de amicitie, de prietenie cu el dar nu o relatie.winking

| ElectronicPieces a răspuns:

Da,da,da,da
Ce urasc eu. Copii din ziua de azi doar la relații le sta gândul. Ai răbdare păpușă ca ai timp destul pentru băieți :*

| MasterMirror a răspuns:

Pai zi-i ca vrei sa faceti si sex, e absolut normal la varsta ta, daca ai avut deja prima menstruatie puteti face si un bebe...super cool

| RedxPanda a răspuns:

Asteapta un an ori doi ca sa nu te mai streseze scoala, ca asa nu sunt prea multe grijiwinking

| forsaken99 a răspuns (pentru RedxPanda):

Peste "un an ori doi" o sa fie de 14 ani stii ca atunci o sa ii fie mai greu nu?

| Bianca2201 a răspuns:

Hey nu-i asculta eu sunt de o varta cu tine si, si mie imi place de un baiat cu aproape 2 ani mai mare (1 an si 7 luni), deci eu am fost cu el inca de cand aveam 11 ani, daca simti ca il iubesti spune-i :*