| rebelandreea2001 a întrebat:

am 12 ani si jumatete si imi place de un baiat dar lui nu cred ca ii place de mine! suntem doar f.f buni prieteni!
as vrea sa stiu cum sa il fac sa ma placa mai mult! va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| gfy a răspuns:

Fa-i vraji.

| Felys a răspuns:

Este suficient ca sunteti prieteni, amici, nici nu trebuie mai mult de atat la varsta ta

| Danysan a răspuns:

Te cred dar esti prea mic -si daca el are 14 ani sau 15 atunci sa te ti -adica nu iti recomand.

| rebelandreea2001 explică (pentru Danysan):

Este in aceeasi clasa cu mine

| ARF a răspuns:

Doamne. Ai 12 ani, la varsta asta te apuca cu pupacelile? Traiesteti copilaria, frate. Eu la 12 ani inca ma jucam cu cortul pe afara + ascunselea.