| antxiviala a întrebat:

Buna am 12ani si imi place de un baiat de 13ani. Si nu stie ca mie imi place de el si nici eu nu stiu daca lui ii place sau nu de mine..Nu stiu ce sa fac. Caci noi ne vedem doar cand vine in drum sa ne jucam cu ceilalti vecini. Sa ii spun in fata ca imi place de.el sau mai bine sa nu spun nimic si sa tin in mime totul. Va rog ajutati-ma. Dau funda

3 răspunsuri:
| Adiadictie a răspuns:

Spune-i tot

| Yon1470 a răspuns:

Il iei deoparte si-i spui ca iti place!

| nhhv a răspuns:

Stai parcată câțiva ani, că la 12 ani nu ar trebui să te preocupe astalaughing.