| AndreyGc a întrebat:

Buna am 13 ani jumate si sunt indragostit mort dupa o fata de la mine din clasa si nu stiu cum sa fac pentru ca baietii de la mine din clasa zic ca nu e ``buna`` dar mie imi place si nu stiu cum sa fac sa avem o relatie. ei cred ca ii place de mine dar cum ne int mai mult in public la scoala nu prea cred ca are cum sa imi zica si a doua parte cred ca fetelor nu le place sa le zica baietilor asa pe fata. Please help meee!

Răspuns Câştigător
| Sken a răspuns:

Bai nu te lua dupa nimeni sti si eu am o iubita acum care toata lumea zicea nu frate nu merita nu e buna cum zici tu... si acum sunt cu ea si se da toata lumea la ea laughing a da si poti sa ii zici simplu ca iti place gen ii dai un biletel "vreau sa vorbim ceva" sau mesaj si te duci si tu vorbesti cu ea si sa nu fie nimeni adica daca e cineva o sa te influenteze si apropo ascultati inima big grin

4 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Pai in primul rand daca tie iti place fata numai asculta ce zic si ceilalti colegi.De unde sti ca si lor le plac si ca sa nu le-o iei tu inainte te influenteaza gresit.Deci chestia asta sa n-o mai aud da? Iti place tie ok ce trebuie sa le placa si lor? Pe unii in roade prea mult invidia.

Pai nu stiu mai andrei vb si tu cu ea normal n-o lasa sa faca e primul pas nu fi mitocan. Du-te si tu baga-te in seama cu ea intreab-o ce ora aveti si ti-am zis N-O LASA PE EA SA ITI ZICA NIMIC. Du-te tu daca vrei si zi : Uite vreau sa iti zic ceva. Mie imi place mult de tine si vreau sa stiu daca si tie iti place de mine.
Daca nu ai curaj in fata fa rost de nr ei de tel sau id de messenger si vorbeste cu ea pe mess cu toate k nu e prea fain. Baietii care iti spun in fata sunt cei mai tari love struck

Succesc la cucerire love struck

| Soinlove a răspuns:

Nu ii asculta pe colegii tai. Nu trebuie ca toti baietii sa o placa, sau sa intoarca capul dupa ea. Tot ce conteaza e ca tu sa o placi.

| Claude7 a răspuns:

Copile, trimite-i un biletel si spune-i asa: Sa stii ca te plac foarte mult.Si nu uita, nu fi cocalar cu fetele, nu le place asta. Arata ca esti un bun inteligent si cu simtul umorului, iubesc fetele la nebunie treaba asta.Bafta, copile!

| ApexLife a răspuns:

Cel mai sigur e sa nu crezi in colegi din clasa ta chiar daca iti sun buni prieteni ei ti-o pot fura in orice clipa si pac te trezesti ca se saruta cu cel mai bun prieten al tau asa ca ar trebui sa te duci la ea si sa te bagi in seama spunandu-i ceva de genu:-Ce faci? -Vreau sa stiu daca ma placi pentru ca eu te plac foarte mult... dar nu uita trebiue sa te bagi foarte mult cu ea in seama altfeal o veai pierde.De aici totu depinde de tine, sper ca ti-am fost de folos si iti urez succes, bafta multa!