| SupradozaDeViseXD a întrebat:

am 13 ani si de 7 ani imi place mult de el. Am fost colega cu el 4 ani dar nu prea ma baga in seama. El facea mereu pe cavalerul cu fetele si le apara m-a aparat si pe mine de 2 ori (el apara toate fetele in afara de 2 ciudate si o prostovane pe care toti le evitau ). Acum nu mai suntem colegi si cum ii pot atrage atentia pentru inceput fara sa ma duc la el si sa ii spun ceva gen buna ce faci sau chestii de astea deoarece nu am mai vorbit cu el de 2 ani jumate. Vreau sa-i atrag atentia si sa ma observe prin niste gesturi mai discrete(de la nasa mea, careia ii spun totul am primit cateva sfaturi cum ar fi sa intru putin in el si sa ii pun mane pe umar cerandumi scuze). Imi puteti da niste sfaturi sau idei de genu? Va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Cjay a răspuns:

Salut!
Pai fii atenta mai bine te bagi putin cu el in seama ce mai face ...nu stiu ce si daca vezi ca fraieru cade in plasa ii vorbesti si u mai altfel la inceput sa prinda drag de tine.razi si u la glumele luilaughing. spune-i cat de frumos este dar intr-un anume mod! dupa usor devii mai indiferenta si o sa vina singurhappy! Bafta la agatat!

6 răspunsuri:
| Annie_3559 a răspuns:

Pff de la grada iti place de el?big grin

| PisicaAristocrata a răspuns:

Ai 13 ani si de 7 ani iti place de el laughing si 13-7=6 laughing la 6 ani te-ai indragostit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l : cati cai pot fi inhamati intr-o caruta?laughing

| dely_9350 a răspuns:

Da`i un pupic laughing

| Andreea_7998 a răspuns:

Pai ai id lui? hai sa ii spunem ca il ai si cand intra ii zici buna ce faci si el iti va raspunde si apoi dupa jn timp ii spui auzi? si el va spune ce? si ii zici ca iti place de el si il intrebi daca vrea sa fie cu tine.eu asa am facut si am stat impreuna cu el 9 ani
ca atunci aveam 8 ani si acum am 19 anistraight face
sper sa primesc fundita