| EuTeIubescMult a întrebat:

Buna am 13 ani si imi place de un baiat de la mine din sclwinkingbatting eyelashes dar nu stiu ce sa fac el nu ma baga in seama... Am fost cu el in excursie dar a stat cu o colega toata ziua :@ frate. Nu stiu ce sa fac ma ajutati! plzz

Răspuns Câştigător
| andreea_9164 a răspuns:

Pai incearca sa nu mai fi asa de timida si intra in vorba cu el. Sa ii dai de inteles ca il placi. Pentru inceput ar fi mai bine sa vorbesti cu el pe mess pentru ca e mai usor, si sa incerci sa nu pari prea insistenta pentru ca isi va pierde orice interes, cand il vezi te uiti la el cu o privire jucausa dupa care ii zambesti discret.
Sper ca te'am ajutat.
ceao

2 răspunsuri:
| miamouse a răspuns:

Buna! Pai, imprieteneste-te cu el ( poate gasiti pe cineva care sa va faca cunostinta, ar fi mai usorwinking ). Apoi, intra la flirturi usoare (ex. priviri, zambete etc). Baietilor le-au placut dintotdeauna fetele deschise, sigure pe ele si cu simtul umorului. Deci, spune-i o gluma, dar nu arata ca esti disperata dupa el pentru ca asta il va speria si te va lasa balta

Sper ca am fost de ajutorwinking
XOXO

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Pai, daca si timida esti, spune'i sati de'a idul si ii spui pe mess.Va imprieteniti, ii spui ceva sfaturi etc.;]
Bafta,
Ashley