| Kidd ♡ a întrebat:

Buna kiss! Am 13 ani si sunt cu un baiat de 9 luni. El are 15 ani.Pana acum totul a fost perfect. Dar de la un timp am inceput sa ne certam. El s-a schimbat foarte mult, in sensul ca insista foarte mult pe sex.Eu sunt virgina si el la fel.Gresala mea a fost ca eu am crezut ca pana acum el glumea cu chestile astea, dar s-a dovedit a nu fi asa. I-am explicat frumos ca eu nu credeam ca ia lucrurile astea in serios si ca nu vreau sa fac sex cu el pentru ca sunt prrea mica si nu ma simt pregatita.Am fost socata de raspunsul lui, sa facem sex oral straight face. I-am zis ca nu, ca mi se pare ciudat si nu vreau. El mi-a spus ca crede ca nu il mai iubesc, ca s-a intamplat ceva cu mine pentru ca am fost plecata la bunici si acolo era un baiat care se tot dadea la mine. Oricum intre mine si baiatul acela nu este nimic, dar iuubitul nu ma crede. E adevarat ca din cauza mea nu mai are incredere in mine, dar faza cu sexu' a fost la genul wow straight face. Acum nu stiu ce sa mai fac, el tot zice ca el vrea si eu nu straight face ma rog nu stiu daca la baza sau in serios, dar m-am saturat de situatia asta si i-am spus la nervi ca daca el chiar vrea, poate sa plece la alta. Ce sa fac? Sa ma despart de el sau sa vorbesc cu el sa clarificam odata pentru totdeauna? Fara bataie de joc va rog sad!

15 răspunsuri:
| Ionutzz97 a răspuns:

Lasal sai spune-i sa aiba rabdare sa mai cresti

| SweetGirl_1668 a răspuns:

Sa nu cedezi in fata lui!

Draga mea, si eu am tot 13 ani.

Si eu primesc intrebari de astea dar bineinteles. Nu le iau in seama. Ii las pe prosti sa vb. Vezi-ti de copilaria ta si de scoala. Lasa si prieten si tot. U nu esti de prieten. Esti prea mica. Sa nu te gandesti la prostii. Cel mai bine ar fi sa il uiti pe baiatu ala tampit.happy Nu as putea sa ii spun altfel. Sa nu cedezi cu siguranta mai tarziu iti va parea foarte rau cand nu o sa se mai uite nimeni la tine si te va considera o ''tarfa''sa spunem asa o ''fata usoara''. Sper ca te-am ajutat daca vrei imi dai funditahappy... Te pupwinking

| freehugs a răspuns:

Oh Doamne sex viseaza el la 15 ani cand preocuparea lui ar trebui sa fie scoala? Si mai vrea si oral?
Bai fata tu traieste-ti copilaria nu te lasa dusa de pustiulica ala, mai bine lasa-l.

| Lolo_3214 a răspuns:

Eu zic ca daca nu intelege, sa te desparti de el pentru ca nu merita si daca te-ar iubi te-ar astepta; si ma indoiesc ca ar face lucrul asta din cate mi-ai spus tu. Nu cred ca esti pregatita din nici un punct de vedere-nici fizic, nici psihic- pentru un asemenea pas, mai ales ca ai riscuri crescute de a face cancer la col pe parcursul vietii in caz ca incepi asa devreme...
Eu zic sa nu te lasi induplecata de mofturile lui, si sa-i dai cu flit imediat daca mai insista.

| anonim96 a răspuns:

Hey bunahappyeu am 14 ani sh am fost pusa mai demult in aceeasi situatie in care esti uh acm...parerea mea e sa-i dai papucii dupa cate am citit acolo el vrea numai sex de la uh nu o relatie bazata pe respect intelegere etc...sh nu fa o prostie pe care o vei regreta-o mai tarziu! Nu e sg baiat de pe lumewinkingte puphappyfunditabatting eyelashes

| MrXXXdude a răspuns:

:O la 13 ani sex.
dai papucii baby, nu e ultimu baiat de pe lume

| NPA a răspuns:

Daca tine la tine te asteapta, esti prea mica, macar cativa ani mai asteapta si daca nu accepta despartete de el, nu t merita, nu ceda, baftabig grin

| alexandra_7387 a răspuns:

Daca tu nu vrei, foarte bine ca i-ai spus, nu poti face ceva ce nu vrei... mai ales la varsta de 13 ani, nu esti pregatita atat fizic cat si psihic, si din respect pentru tine, daca te iubeste, tinand cont de perioada de cand sunteti impreuna, ar trebui sa nu-ti mai ceara asa ceva. Discuta cu el, intr-o relatie nu sexul este totul. Este destul timp si pentru sex. Nu face ceva ce nu poti si nu vrei, pentru ca mai tarziu vei regreta, iti garantez.
Pa, pa. si astept vesti de la tine. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sa mai astepte... ani cati vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpa mea dupa 9 luni tu ce ai vrea altii isi incep viata sexuala de mici copii dupa banicile gradinitzei si tu vai domne ai 13 si nu vrei, saracu baiat i s'o fi luat de atata sex manual fai laba macar

| lollipop_6643 a răspuns:

Mergi pe premiza..." daca ma iubeste ma va astepta " Atata timp cat el i-ti cere asta fara sa ii pese daca tu esti pregatita sau nu... am putea intelege ca sta cu tine doar pentru asta.

| bellapoopn a răspuns:

Ok.ma numesc bella si crede-ma ca stiu cum te simti. eu zic sa vorbesti cu el cat se poate de serios cu el si sa ii spui ca poate lui i se pare normal ca la varsta de 15 ani sa faca sex dar tie nu. spune-i ca daca el nu poate sa te accepte asa sa isi gaseasca pe altcineva. p. s.:nu uita sa fi intodeauna ferma.succes

| ada_8349 a răspuns:

Acum cateva luni mi s-a intamplat ceva de genul eu am 15, iar el are 17.mai intai vorbeste cu el clarifica'ti lucrurile, dar daca tot insista cel mai bine pentru tine ar fi sa te desparti de el straight face.

Succes!:*

| ZeroGravity a răspuns:

Te admir pentru faptul ca nu ai acceptat sa faci sex!winking:*dar...cred ca e din asta...,, sa fiu cu ea sa-mi iau curaj sa ma ***!,, angryce ma enerveaza astia! oricum ar trebui sa clarifici lucrurile cu el! e alegerea ta si u iei decizia! daca ai spus odata NU asa sa fie! NU!winking

| iubimikmeu a răspuns:

Fata vdal dracu sau zii ca dragostea voastra nu se bazeazape sex si zii ca daca te iubeste cu adevarat te va crede