| lilu_5458 a întrebat:

Am 14 ani jum si am in cap atitea lucruri. Mereu cind placeam un baiat numai la el imi era gindul dar nu faceam nimic in aceasta privinta si cautam sa ma indragostesc de altcineva. Insa acum nu suunt indragostita in nimeni si ma simt mai rau, nu am la cine sa ma gindesc, dupa cine sa-mi pierd mintile. Parca ma simt ca nu-mi ajunge ceva... Stiu ca dragostea poate fi oarba si te face sa suferi dar insa eu vreau sa ma indragostesc din nou dar nu pot, deja am crescut mai mare si nu pot sa ma indragostesc de orice baiat care imi face complimente sau ceva de acest gen, desi mai inainte ma indragosteam. Dar spuneti-mi si voi, ati vut asa situatii? daca da, atunci povestiti...ms, pup.

2 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Iti trebuie un baiat care sa fie doar al tau si de care sa fii indragostita toata ziua! Asa ca fuguta si cauta-l!
Cunosc senzatia pe care o ai. numai ca nu am ce sa-ti povestesc astea se simt si atat!

| Frogie a răspuns:

Nu ai la cine sa te gandesti? Gandeste`te la scoala, la studii ...mai ai multe de invatat! happy